клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

Помочь Вооружённым Силам Украины!

Ссылка для переводов
Блог компании iClub

Чим займаєтесь на карантині?

21.04.2020

Більше півтора місяці в Україні триває карантин. На його завершення чекають усі і давно за багатьма причинами. Аж ось урядники повідомили про те, що будуть його подовжувати до травня. Люди, виходячи з опитування, що зробило агентство «Рейтинг», вже реально втомилися бути вдома, більш того, у українців закінчуються гроші, про те, що страждає економіка, годі й казати. Але, незважаючи на усі ці обставини, карантин готуються продовжити до 10-12 травня. Тож, чим себе займали люди у самоізоляції і чим займатимуть? І чи зміняться іще за місяць деякі показники?

Отже, під час карантину, який в Україні діє з 12 березня, найбільше українців почали проводити час у соціальних мережах, таких громадян 51%. Ще 43% українців вказали, що почали частіше дивитися фільми. Згідно з опитуванням, 37% українців почали більше готувати, стільки ж респондентів стали частіше спілкуватися в месенджерах та проводити час із дітьми. Ще 36% частіше прибирають та перуть, а 34% - дивляться телевізор.

Проводити час із партнером стали частіше 31% українців. Більше їсти протягом дня почали 28% опитаних. Стільки ж стали більше чогось перекушувати.

Ще 27% респондентів вказали на те, що на карантині більше почали слухати музику, 25% - займатися самоосвітою, а 23% - читати книги.

Грати в комп'ютерні ігри стали більше 17% громадян. Проводити час із батьками частіше почали 16% українців, менше – 24%. Стільки ж стали займатися рукоділлям чи майструванням.

Спортом частіше займатися почали 12% українців, а менше – 21%. Стільки ж більше уваги тепер приділяють хобі. У настільні ігри частіше грають 11% українців, а займаються сексом – 10%. Про те, що частіше стали вживати алкоголь повідомили 8% українців, менше – 20%. Стільки ж стали більше курити. Ще 5% стали частіше грати на приставці.

Що з емоціями?

Водночас серед базових емоцій опитані найчастіше відчувають радість та зацікавленість або хвилювання. Менш виражені - здивування, гнів, сум та страх. Ще менш виражені - відраза, почуття провини, сором і байдужість.

Дослідження також показало, що чоловіки відчувають більше негативних емоцій, зокрема байдужість, відразу та гнів. Водночас жіночий емоційний спектр двополюсний - вони частіше відчувають як позитивні, так і негативні емоції.

Результати опитування свідчать про негативний вплив на емоції алкоголю - ті, хто більше вживає алкоголю, частіше відчувають страх, неприязнь, гнів, здивування та сум.

Натомість ті, хто став частіше займатися сексом та робити онлайн-покупки, більше за інших відчувають здивування та радість і значно менше - сум.

А от ті, хто почав більше спати, також більше відчувають байдужість, відразу і гнів. Дослідники пояснюють це тим, що свідомість людини намагається вберегти її від стресу, тому сон "вимикає" на певний проміжок часу переживання, але не допомагає їх подолати.

Люди, які стали більше бувати на свіжому повітрі, частіше відчувають радість, але водночас у них підвищене почуття провини, пов'язане з карантинними обмеженнями.

0 комментариев

Украина онлайн