клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Ювелірні вироби: що подарувати на річницю?

14.08.2019

Річниця - важлива подія в житті двох люблячих сердець. Подружжя ретельно вибирають подарунок, який міг би порадувати кохану людину.

Ювелірний виріб може стати хорошим презентом, який не тільки принесе задоволення, але і стане постійним супутником людини та нагадуванням про вас. Чоловікам і жінкам вибирають подарунки, в залежності від дати й смаків коханої людини. Каталог ювелірних виробів ви можете знайти за посиланням https://www.zolotoyvek.ua/ua/

Що врахувати при виборі?

Весільні традиції передбачають певний вибір дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Камінь визначають кількістю спільно прожитих років.

прикраси з перлами

Так, ситцеве весілля (перший рік шлюбу) передбачає дарувати прикраси з перлами або золотом. Якщо пара прожила два роки, то подарунок може бути з гранатом, а три роки - з бірюзою. Далі вже визначають конкретні ювілеї:

 • 5 - виріб з сапфіром або смарагдом;
 • 10 - виріб з діамантом або фіанітами;
 • 25 - срібну прикрасу з рубінами або коралами;
 • 50 - золоту прикрасу високої проби з діамантами.

Який подарунок вибрати чоловікові?

Чоловічі ювелірні вироби представлені не в такій великій різноманітності, як жіночі, але при цьому це дуже стильні й вишукані прикраси. При виборі ювелірного виробу врахуйте стиль вашого чоловіка, а також річницю весілля.

Якщо ваш чоловік віддає перевагу класичному стилю, то основний упор краще робити на запонки або годинники. Якщо міський стиль в одязі чоловіка домінуючий, то браслети й підвіски можуть стати хорошим подарунком.
Зверніть увагу на річницю весілля:

 • 5 - брошка зі смарагдом;
 • 10 - браслет з діамантом або фіанітами;
 • 25 - срібний годинник з рубінами;
 • 50 - золоті запонки з діамантами.

Що вибрати дружині?

Жіночих прикрас на вітринах ювелірних салонів представлено набагато більше, ніж чоловічих, але це не спрощує, а ускладнює чоловікам пошук подарунка. Зробити вибір набагато складніше, адже не завжди виходить вгадати, який саме виріб хоче жінка.

Як і у випадку з вибором чоловічих прикрас, вибирати жіночі прикраси варто, враховуючи її смак, стиль одягу та річниці. Так, можна вибрати ювелірний виріб, виходячи з наступної добірки:

 • 5 - сережки з сапфіром або топазом;
 • 10 - підвіска або хрестик зі смарагдом;
 • 25 - срібний браслет з самоцвітами на вибір;
 • 50 - комплект золотих прикрас з діамантами.

Де купити ювелірні вироби на річницю?

На річницю відносин пара намагається зробити приємні й хороші подарунки один одному. Ювелірні вироби - дорогий та красивий подарунок, який найкраще купувати в магазинах з гарною репутацією, щоб не сумніватися в якості проби металу та справжності дорогоцінних і напівкоштовних каменів. В інтернет-магазині Золотий Вік, який щодня доводить українцям якість своєї продукції, є тисячі ювелірних прикрас.

У каталозі на онлайн-вітрині є колекції та комплекти прикрас, які можуть стати хорошим подарунком для вашої дружини. У колекціях також знайдуться чоловічі ювелірні прикраси, серед яких можна вибрати подарунок чоловікові. Інтернет-магазин пропонує швидкі, безпечні, зручні способи оплати та доставки ювелірних прикрас. Наприклад, до відділення Нової Пошти доставку оплачує Золотий Вік. Якщо подарунок потрібен в конкретному місці, в конкретний час, краще замовте кур'єрську доставку. При сумі від 1000 грн доставку оплатимо самі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн