клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

Помочь Вооружённым Силам Украины!

Ссылка для переводов
Блог компании iClub

Як вибрати якісний жіночий махровий халат?

29.10.2022

Теплий халат із махри – мрія багатьох жінок. З настанням холодів у нього приємно закутатись після ванни, а вранці він знадобиться, щоб зігрітися після того, як встали з ліжка. Вибрати якісні халати можна на сайті https://sofiyatextil.com.ua/zhinochyy-odyah/khalaty-tepli-makhra-velyur-0. Махрові халати для жінок випускають у великому асортименті, і основна складність – як у цьому розмаїтті вибрати найкращий варіант? Важливо підібрати модель з ідеальним поєднанням ціни та якості, тому краще знайти одяг від виробника.

Махровый халат

Особливості махри

Махрова тканина відрізняється ворсом, який утворюється завдяки витягнутим петелькам основи. Ворс буває з однієї або двох сторін, найчастіше для халатів користуються другим варіантом. Петельки основи можуть бути розрізаними або цілими. Для виготовлення користуються бавовною або бамбуком, іноді – льоном. Можливо додавання синтетичних волокон, завдяки яким махрові жіночі халати прослужать протягом більш тривалого періоду, стануть м'якшими. Синтетики має бути не більше 20 відсотків, інакше матеріал погано вбиратиме вологу.

Махрові жіночі халати відрізняються такими перевагами:

  • гігроскопічністю;
  • гіпоалергенністю;
  • повітропроникністю;
  • привабливим зовнішнім виглядом.

Якщо правильно доглядати - халати з мархи прослужать не один рік, при цьому якість залишиться незмінною.

На які характеристики звернути увагу?

Щоб купити жіночий халат махровий, який прослужить кілька років і при цьому залишиться красивим і м'яким, потрібно звернути увагу на деякі особливості вибору. Виріб підбирають з урахуванням:

  • фасону;
  • складу тканини;
  • розміру;
  • кольору.

Необхідно враховувати довжину. Занадто довгі моделі не підходять на роль повсякденного одягу, краще вибирати короткі чи середні за довжиною. Якщо халат буде використовуватися тільки після ванни або душу, варто купувати модель з капюшоном.

Женщина в халате

Якість та зносостійкість залежать від щільності, довжини ворсу та плетіння нитяного волокна. Одяг не повинен сковувати рухи – це потрібно враховувати під час вибору розміру. Варто звернути увагу на великі розміри – об'ємні моделі будуть зручними та затишними. Сучасний одяг представлений у різних кольорах, але не варто вибирати надто яскраві вироби – вони можуть линяти. Найкращий варіант – однотонні моделі. Вигідно купувати халати від виробника, головне – вибрати надійного. Якісні та недорогі вироби пропонує Софія Текстиль.

0 комментариев

Украина онлайн