клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Як вибрати пуховик

05.11.2019

Зима – час, що змушує нас вдягатися тепло, але багатошаровість одягу додає зайвої незручності. Тож, аби її уникнути і при цьому не відчувати холоду, треба обрати легкий та надійний верхній одяг. Отже, поговоримо про пуховики, про те, які вони бувають, про те, що у них може бути всередині і як правильно обрати саме свій варіант.

Колір, фасон, довжина, наявність капюшону, тканина – усе це важливо під час вибору, але…Що робить пуховик пуховиком? Правильно - наповнювач. Отже, зупинимося на тому, яким він буває.

А що всередині?

Якщо ви бачите на етикетці надпис down (пух), це дійсно пуховик, адже всередині пташиний пух. Але зігріває нас не він, а повітря, яке затримується між пушинками. Тому птахам і не холодно взимку: пушинки розпушуються на вулиці, і чим більшою є різниця між температурою тіла і повітрям, - тим дужче. У куртках та пальто використовується пух гаги, гуся, качки та курки. Ідеальним за якістю є пух гаги, але вироби з ним найдорожчі. Гусячий пух – найкращий за співвідношенням «ціна-якість». Гусячий потребує довгої обробки, а отже, втрачає якість і властивості, а найгіршим вважається пух курки, він використовується разом з пір’ям. Він найдешевший і від нього майже немає ані користі, ані тепла. На будь-якій етикетці має бути зазначено - який саме пух використаний. Якщо ж такої інформації немає, знайте, що вас гріє найдешевший пух курки.

Окрім пуху всередині куртки може бути пір’я. У цьому випадку на етикетці поряд зі словом down (пух) буде слово feather (перо). Їх використовують разом у визначеному відсотковому співвідношенні.

Також на етикетці може бути написано polyester, cotton или wool. Тобто, це синтетичні наповнювачі.

Штучний пух – це непоганий утеплювач. Він являє собою волокна у вигляді спіральок або кульок, які між собою не поєднуються, за рахунок чого з’являються порожнини, завдяки яким зберігається форма речі та утримується тепло. Штучний пух – це холофайбер, поліфайбер, файбертек. Цей наповнювач тепліший за синтепон, але дещо дорожчий.

Синтепон – популярний наповнювач, що має непогану теплоізоляцію та доступну ціну. Єдиний недолік – це об’єм, який він додаю верхньому одягу.

Як фіксують наповнювач?

Фіксація утеплювача – це одна з умов того, як він поводитиметься під час носіння пуховика та як вас загріватиме. Пуховик може бути прошитий вертикально, горизонтально, квадратами та по діагоналі. Відстань між строчками має бути не більше 12-15 см. У іншому випадку утеплювач буде скупчуватися у якійсь одній зоні. «Слабкі» місця – це шви, де втрати тепла збільшуються. Тобто, пуховик не повинен мати наскрізних швів. Підкладка має бути або синтетичною, або натуральною: синтетика буде електризуватися, а натуральна тканина пропускатиме повітря.

На що треба звернути увагу

  1. Купуючи пуховик, стисніть його шматочок у руці і швидко відпустіть. Якщо тканина швидко розпрямилася, якість наповнювача висока. На етикетці повинний стояти коефіцієнт стиснення, зазначений літерами F.P. (fill power). На якісному одязі число має бути 550 або більше.
  2. Пір’я наповнювача не повинні проколювати тканину, створюючи дискомфорт.
  3. Перевірте фурнітуру, вона має бути якісною. До куртки має додаватися пакетик з запасними ґудзиками чи кнопками. Також у фірмових пуховиків є мішечок зі зразком пуху.
  4. Зверніть увагу на шви, які повинні бути рівними без зайвих ниток. Підкладка також має бути прошитою.

Догляд за пуховиком

Прати пуховики можна у машинці-автоматі за температури до 40 градусів. Замочувати пуховики не бажано, адже вплив води на них має бути нетривалим. Сушити їх потрібно у розгорнутому вигляді, розклавши на рушнику, та час від часу перегортаючи. Разом з курткою або пальто з наповнювачем до машинки-автомату потрібно покласти два-три м’ячика для пінг-понгу, які під час прання збиватимуть пух.

Куртка чи пальто?

Чим довший пуховик, тим у нім тепліше. Але у довгому одязі не завжди зручно. Отже, оберіть саме те, що вас влаштовує: або коротку куртку, або куртку довжиною до середини стегна, або до коліна, або вже зовсім довге пальто. Дівчатам або жінкам невисокого зросту підійдуть короткі пуховики, що подовжують ноги. Гарно виглядають на них і подовжені куртки та пальто, на яких завищена лінія талії.

Розкльошене пальто обирають дівчата та жінки, які мають широкі стегна. Їм також можна вдягти моделі з нерівною лінією низу.

Великі коміри та капюшони з хутром неможна вдягати жінкам, що мають великий бюст.

Обираючи пуховик, пам’ятайте про те, що ви надягатимете його на светр або кофту, що іще може збільшити вас у об’ємах. Радимо вам знайти саме вашу модель: теплу, комфортну і стильну.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн