клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

Помочь Вооружённым Силам Украины!

Ссылка для переводов
Блог компании iClub

Як вибрати гарні сонцезахисні окуляри?

05.06.2023

Сонцезахисні окуляри – ефективний спосіб подбати про свій зір. Але лише якщо ми носимо правильну модель! Сьогодні ми пишемо про те, як вибрати сонцезахисні окуляри, щоб вони працювали нам на користь і не шкодили очам.

Солнечные очки

Краще очки з ринку, ніж нічого? НІ!

Почнемо з того, що лише якісні окуляри сонцезахисні жіночі справді захистять вас. Окуляри можуть принести більше шкоди, ніж користі!

Чому? Тому що темні окуляри без належних фільтрів викликають розширення наших зіниць, і в очі потрапляє більше УФ-випромінювання, ніж ми взагалі не носили окулярів. У правильних окулярах ці фільтри зупиняють шкідливе випромінювання, тому наші очі у безпеці.

Більш того, окуляри з популярних мережевих магазинів або пляжного кіоску не мають достатньої якості, щоб забезпечити нашим очам достатній комфорт. Навіть якщо вони мають УФ-фільтр, їх лінзи (тобто окуляри) перебувають під навантаженням, що викликає неправильну кривизну і заломлення. Вони не видно неозброєним оком, але можуть викликати головний біль, запаморочення та нудоту.

Фільтри у сонцезахисних окулярах

Але як дізнатися, чи є у наших окулярах правильний фільтр? Все дуже просто – на окулярах має бути все чітко написано.

  • Сила фільтра - вказує, скільки УФ-випромінювання поглинає фільтр. Вам слід вибирати окуляри з фільтром UV 400, який поглинає 100% шкідливого випромінювання, тому що тільки це значення забезпечує повний захист очей. Інформацію про міцність фільтра зазвичай можна знайти на наклейці, розміщеній на окулярах.
  • Категорія фільтра - від 1 до 4; скільки світла пропускає лінза. Інформацію про нього зазвичай можна знайти на храмі. 1 та 2 забезпечують слабкий та середній захист, 3 ідеально підійде для літа в місті або на відпочинку, 4 – обов'язкова категорія, наприклад, у горах.

Поляризаційні сонцезахисні окуляри

Якщо ви займаєтеся спортом або керуєте машиною, сонцезахисні окуляри чоловічі полароїд напевно заслуговують на увагу.

Поляризаційне покриття усуває відображення світла, які можуть, наприклад, засліпити водія. Це також збільшує контрастність, роблячи видиме середовище чіткішим.

Якої форми мають бути сонцезахисні окуляри?

Хоча мода змінюється і кожен сезон у нас є вибір нових форм сонцезахисних окулярів, при покупці варто керуватися не лише трендами, а й порадами фахівців. За їх словами, правильно підібрані окуляри мають:

  • мати великі оправи, що закривають очі та їхню область;
  • вони не повинні обмежувати поле зору убік;
  • закінчуватися над щоками і не упиратися в них;
  • щільно прилягають, щоб не сковзнути і не впасти;
  • бути достатньо вільним, щоб не здавлювати обличчя та голову.

Діти теж мають носити сонцезахисні окуляри?

Та ще й змалку! Орган зору формується у дітей до 6 років, тому для правильного розвитку він потребує особливого захисту.

Крім того, у дітей зіниці більше, ніж у дорослих, тому вони пропускають у вічі більше шкідливих випромінювань.

Отже, які сонцезахисні окуляри вибрати для свого малюка?

  • По-перше, з повним УФ-захистом – з тією ж категорією та силою фільтра, що й для дорослих.
  • По-друге, без вищезгаданих шкідливих навантажень на об'єктив.
  • По-третє, вони підходять для життя дитини - зручні, добре сидять на обличчі, не заважають грати, стійкі до подряпин і подобаються дитині.

0 комментариев

Украина онлайн