клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

Помочь Вооружённым Силам Украины!

Ссылка для переводов
Блог компании iClub

Сонцезахисні окуляри для дітей: скло чи пластик

14.12.2022

Купуючи дитячі окуляри від сонця, на що ви звертаєте увагу? На зовнішній вигляд, форму оправи, колір чи все ж таки якість лінзи? Для початку ви повинні зрозуміти, окуляри – це не аксесуар, а захист для очей. Тоді й критерії вибору будуть зовсім іншими.

Дети в очках

Пластикові чи скляні: які лінзи краще?

Сучасні магазини пропонують окуляри двох видів: із пластиковими та скляними лінзами. Пластикових моделей набагато більше. Вони відрізняються кольорами, зовнішнім виглядом, але поєднує їх одне – нездатність захистити очі від шкідливих ультрафіолетових променів. Якщо подивитися об'єктивно, то пластикові вироби мають позитивні якості:

  • їх важко розбити;
  • при падінні не розсипаються на уламки, які можуть пошкодити очі;
  • Низька ціна.

Що стосується скла – це найкраще, що ви можете вибрати. По-перше, скло надійно захищає від УФ-променів та яскравого сонячного світла. Це стосується всіх лінз зі скла, навіть мінімально затемнених. Найсвітліші окуляри теж захищають очі від негативного впливу сонячних променів.

Аксесуари зі скляними лінзами коштують у рази дорожче за пластикові аналоги. Але ви платите за здоров'я очей. Пластикові лінзи легко подряпати, тому вам доведеться купувати футляр. Скло в цьому плані набагато практичніше. Подумайте, чи не вигідно один раз на кілька сезонів витратитися на якісний аксесуар, здатний захистити ваші очі і рушайте у магазин окулярів.

Краще ніяких, ніж неякісні!

Основна функція окулярів – захист очей від шкідливих ультрафіолетових променів. Впоратися з цим завданням можуть тільки моделі зі скляними лінзами. Якими б дорогими і красивими були окуляри з пластиковими лінзами, користі від них мало. Більше того, вони дуже шкідливі, бо пропускають 100% ультрафіолетових променів. І чим темніше лінзи, тим більша ймовірність отримати опік рогівки.

Знаходячись на сонці, наші зіниці значно звужуються. Це природний захист від негативного впливу яскравого світла та УФ-променів. Коли ви надягаєте темні окуляри, зіниці не звужуються і в 100% обсязі отримують дозу ультрафіолету. Отже, краще обійтися без окулярів взагалі, ніж носити дешеві пластикові аксесуари. Не варто економити на здоров'ї, вибирайте якісні аксесуари з надійними скляними лінзами.

Чи можуть сонцезахисні окуляри зашкодити зору?

Невідповідні сонцезахисні окуляри шкодять зору. У довгостроковій перспективі вони можуть призвести до розвитку захворювань очей, таких як дегенерація жовтої плями або катаракту. Сонцезахисні окуляри без правильних фільтрів не тільки не захищають, але, перш за все, шкідливі нашим очам.

0 комментариев

Украина онлайн