клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

Помочь Вооружённым Силам Украины!

Ссылка для переводов
Блог компании iClub

Особливості взуття у стилі мілітарі

06.09.2022

Сьогодні на вулицях різних міст можна зустріти людей, які одягнені в одяг у стилі мілітарі. Це, з одного боку, сучасний стиль, адже такий напрямок сьогодні у тренді. З іншого боку, такі вироби купують ще ті, для кого пріоритетним є власний комфорт, а також практичність, зручність у будь-якій ситуації. У продажу цивільному населенню сьогодні доступний не лише одяг, а й військове взуття. Це спеціальні моделі взуття на різні сезони, які виготовляються відповідно до певних вимог.

Армійські черевики — асортимент моделей

Купувати спеціальне взуття варто тільки в магазинах, які пропонують справді якісні вироби для військових та представників спецслужб. Хороші військторги зазвичай мають досить великі каталоги моделей. Мілітарі взуття представлено такими категоріями:

  • зимове;
  • літнє;
  • демісезонне.

Залежно від сезону застосування, можна придбати не тільки берці, а й спеціальні черевики, кросівки. Останні користуються сьогодні найбільшою популярністю у любителів екстремальних видів спорту та туризму.

Тактичні кросівки — основні відмінності від звичайних

Моделі, що належать до категорії військові або для спецслужб, мають конкретну низку відмінностей:

  • міцність — ця характеристика в них набагато вища, ніж у будь-яких моделях в магазинах типу мас-маркет або навіть спеціалізованих взуттєвих, але призначених для повсякденного носіння;
  • антиковзні властивості підошви — це має велике значення для попередження ризику загрози для здоров'я та життя, адже черевики в стилі мілітарі часто використовуються в гірській, лісистій, заболоченій місцевості, де переміщення іноді виконувати досить складно через рельєф або зледеніння поверхні ґрунту;
  • дихаючі властивості — навіть супермодні моделі, призначені для повсякденного носіння, не матимуть таких же характеристик вільного пропускання повітря, як взуття для військових.

Все це забезпечує певний рівень комфорту та зручності, дозволяє не зациклюватися на безпечніших способах переміщення, не відволікатися від поставлених завдань.

Як правильно вибрати тактичні черевики, кросівки?

Чоловіче тактичне взуття має добре захищати шкіру ніг, гомілки, кісточки, ступні від механічних пошкоджень. Тому посадка будь-якої моделі має бути ідеальною. При першій примірці треба відзначити, щоб розмір добре підходив, не було навіть мінімальних ознак дискомфорту. Нога має надійно фіксуватися у зручному положенні. Якісні черевики захищатимуть від вивихів та розтягнень.

Значення має і рівень захисту від протікання. У будь-якому випадку, навіть у разі протікання (це не є нормою), взуття повинне максимально швидко висихати.

0 комментариев

Украина онлайн