клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Особлива дата – 20.02.2020

20.02.2020
Особлива дата – 20.02.2020

Сьогоднішня дата, що складається с двійок та нулів, не на сто відсотків є дзеркальною, між тим, також наділена магічними властивостями, а саме: у такі дні, як цей, Всесвіт відкривається для запитів та бажань. А ще цього дня треба відмовитися від усякого рожу негативу, а віддати перевагу позитивним думкам. Щодо здійснення бажань, то астрологи радять взяти 8 свічок, з яких 4 мають бути фіолетові, а 4 – бузкові. Свічки треба розташувати по колу, у центр поставити своє фото. 2-3 годин достатньо, аби фото зарядилося енергетикою, а Всесвіт отримав запит. Свічки треба прибрати, а фото вкласти у альбом або повісити на стіну. Ще можна взяти фото або роздруковані картинки та тему здоров’я, кохання, достатку, подорожей, тощо. Їх треба вдень поставити на підвіконня, а після ночі – прибрати. Усі вони зарядяться енергетикою 20 лютого, а згодом усе, що було на картинках, почне здійснюватися.

Дехто з астрологів каже, що у даному випадку йтися повинно не про чотири двійки, а про цифру 8, яку вони дають у сукупності, і яка означає безкінечність. 20-те лютого відкриє черговий період змін, які стануть позитивними. Отже, будь-яка подія, що відбудеться сьогодні, буде знаковою і важливою для людини і матиме вплив на подальше життя.

Астрологи цього дня радять візуалізувати свої бажання, уявляти їх у деталях і той час, коли вони здійсняться. Про себе треба думати, як про успішну людину з масою можливостей та приємних знайомств.

Восени буде не менш красива дата з двома десятками і двом двадцятками - 10.10.2020.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн