клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

02.02.2020 – унікальна дата

29.01.2020

Цієї неділі усі ми будемо переживати унікальний день – 02.02.2020. Подібна комбінація чисел має назву дата-паліндром і зустрічається вона раз на тисячоліття. 02.02 2020 – це не просто дзеркальна дата, вона буде дзеркальною для дня, місяця та року. Наступного разу подібна комбінація повториться 12.12.2121, тобто, через 100 років.

Нумерологи та езотерики кажуть про те, що день 02.02.2020 є особливо важливим для жінок, коли вони можуть сконцентруватися на бажаннях, планах та мріях. Якщо до цього дня вас долала лінь, апатія та байдужість, то після 2 лютого все зміниться, адже на зміну чоловічій енергетиці прийде жіноча. У дні після 2 лютого неможна сидіти без діла, особливо, якщо у вас з’явилася яскрава ідея, яку треба втілити у життя. Велика вдача очікує на людей творчих, представників професій, пов’язаних з продажами, фінансовою активністю, інтелектуальною діяльністю.

Як поводитися 2 лютого?

По-перше, треба загадувати бажання, мріяти, візуалізувати та деталізувати. Уявіть собі, що усе, про що ви мрієте, - вже здійснилося: пориньте у свою мрію, відчуйте емоції, детально роздивіться бажане, доторкніться до нього. По-друге, необхідно простити тих, хто вас образив, відпустити усе негативне, попрощатися з енергетично негативними людьми та розірвати важкі стосунки. 2.02 – день, коли варто почати життя з чистого аркуша. «Двійка» належить до найбільш сильних чисел, тому її енергетику варто використовувати собі на благо. Намагайтеся цього дня не лаятися, не суперничати. Допомагайте, підтримуйте, даріть добро. Якщо це вище за ваші сили, то уходьте, не втручайтеся, оминайте. 02.02.2020 може стати відправною точкою нового життя.

Сприятливі дні лютого – 4, 13, 18, 29. У ці дні рекомендовано втілювати у життя бізнес-проекти. Також ці дні сприятливі для знайомств. Несприятливі дні – 2, 9, 16, 23. У ці дні варто утриматися від подорожей та спонтанних покупок.

У лютому на нас очікує потрійне обнуління і сплеск енергій, які не завжди матимуть позитивний вплив на нас. Після 02.02.2020 випаде ще дві дати з двійками: 20.02.2020 - дата фізичної бездіяльності та пасивності духу та 22.02.2020 – вона хоч і не дзеркальна, але у сукупності може додати ще більшого упадку сил.

Взагалі, наступне десятиліття обіцяє бути з розряду «гойдалок», але це не означає, що треба сумувати. Навпаки, настав час змін і світ вже не буде колишнім.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн