клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

Помочь Вооружённым Силам Украины!

Ссылка для переводов
Блог компании iClub

Якісний дизайн двокімнатної квартири

03.09.2022

На початковому етапі оформлення житла потрібно врахувати, скільки мешканців іякого віку будуть проживати на одній території - це допоможе відкинути силі і прийоми, що категорично не підійдуть для заданих умов. Крім того, дизайн двокімнатної квартири залежить від площі приміщення, вподобань власника, наявності в сім’ї дітей та навіть виду з вікна. Тому професіонали з компанії Іоносфера радять використовувати комплексний підхід та заздалегідь розробляти поетапний дизайн проект, що задасть курс майбутнім ремонтно-будівельним роботам.

Дизайн комнаты

Нетипові ідеї для інтер’єру

Що ваше житло було не тільки зручним, але й яскравим та креативним, дизайнери радять звернути увагу на наступні прийоми:

  1. Оформлення квартири-студії. Інколи кімнати в помешканні настільки маленькі, що найбільш вдалим рішенням буде знесення стін та створення єдиного простору - це додасть метражу та розширить доступний об’єм. Такий прийом частіше використовують для однокімнатного житла, об’єднуючи єдину кімнату з коридором, лоджією чи кухнею, але можна оформити дизайн двокімнатних квартир в стилі студії.
  2. Ефективне зонування. Наявність двох окремих кімнат не відміняє необхідності чіткого і продуманого розподілу площі на функціональні зони. Наприклад, якщо в квартирі проживає сім’я з дітьми, значить, одна з кімнат буде оформлена, як дитяча, а інша поєднає функції спальні для дорослих, вітальні, столової або зала. В результаті, кімнаті потрібен буде чіткий розподіл на зони за допомогою меблів, освітлення чи кольорів - такий дизайн інтер’єра двокімнатної квартири вважається найбільш вдалим.
  3. Різний стиль для кімнат. Досить цікаве сучасне рішення, яке підтримують спеціалісти зі студії Ionosfera - оформлення приміщень однієї квартири в різних стилях чи в різній кольоровій гамі. Цей прийом вдало використовують, коли в окремих кімнатах проживають представники різних поколінь, або ж смаки мешканців кардинально відрізняються. Але спеціалісти радять все ж витримувати єдиний мотив чи ідею, використовуючи спільні точкові акценти чи схожі елементи декору.

В залежності від розміру і метражу дизайн двокімнатної квартири може опиратися на різні стилі чи напрями, однак при індивідуальному підході допускається використання і навіть поєднання самих нетипових елементів. Саме тому при розробці власного оформлення рекомендується звернутися за консультацією до досвідчених дизайнерів, котрі зможуть гармонійно об’єднати будь-які деталі та робочі прийоми в цільну композицію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Украина онлайн