клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

Помочь Вооружённым Силам Украины!

Ссылка для переводов
Блог компании iClub

Як дорослому вивчити англійську самостійно?

23.12.2019

«Як було б гарно прокинутися вранці і знати англійську», - дехто напередодні Нового року мріє і про таке. Але самих лише мрій у цьому процесі не достатньо. Чому ж дорослим складніше зважитися на вивчення іноземної мови?

Насправді, вчити іноземну мову у дорослому віці набагато ефективніше, аніж у шкільні роки, адже дорослі до цього процесу підходять свідомо, вони вміють вчитися на відміну від школярів, які зазубрювали тексти та слова задля оцінок. Мало хто з дорослих розпочинає опанування мови ні з того ні з сього, її вивченню передують конкретні мета та мотивація.

Розпочинаючи вивчати іноземну мову, треба визначитися – де і як ви її будете використовувати. Від цього залежить рівень, який треба опанувати.

Лише заучуючи правила граматики та слова на заняттях, ви навряд чи вільно зможете спілкуватися з носіями. Отже, потрібна практика.

  1. Вивчіть алфавіт та правила читання англійських слів
  2. Уточнюйте як слова вимовляються
  3. Почніть формувати словниковий запас
  4. Вчіть граматику
  5. Слухайте підкасти свого рівня
  6. Дивіться прості шоу
  7. Читайте нескладні тексти
  8. Встановіть корисні додатки на смартфон

Для того, аби вільно спілкуватися у закордонній подорожі, достатньо опанувати базовий рівень розмовної та письмової англійської. Цього буде достатньо для нескладних розмов, читання та писання.

Наступний рівень залежатиме від вашого бажання і мети вивчення. Навчання менеджменту вимагатиме знання слів та сполучень з цієї тематики, якщо ви працюєте у юриспруденції, немає сенсу налягати на спортивну тематику. Тож, оберіть якусь професійну тему і сфокусуйте увагу на розмові, читанні та письмі.

Важливо! Вивчаючи іноземну мову, залиште у минулому дослівне перекладання з української на англійську і навпаки. Спочатку буде складно обходитися лише тим запасом слів, який ви маєте, але згодом стане легше.

Правила для кращого засвоєння знань

  1. Займайтеся не менше 2-3 разів на тиждень по одній годині. Ідеально - щодня 20-30 хвилин.
  2. Працюйте над мовними навичками. Пишіть короткі тексти, читайте статті, переказуйте тексти.
  3. Застосовуйте знання на практиці у усній та письмовій формах, складайте з них граматичні конструкції. Після вивчення декількох слів складіть з ними речення або невеликий текст.
  4. Повторюйте те, що вивчили. Навіть тоді, коли вам здається, що тему знаєте відмінно.

Найоптимальніший варіант опанування мови – це заняття з педагогом. Саме він зможе виправляти помилки і контролювати рівень навантаження, чого немає під час самостійного навчання. Головне під час вивчення будь-якої іноземної мови – це мотивація, самодисципліна, практика та бажання отримати результат. Якщо усі ці складники збігаються, результат не залишить на себе довго чекати.

0 комментариев

Украина онлайн