клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

Помочь Вооружённым Силам Украины!

Ссылка для переводов
Блог компании iClub

Види автомобільних запчастин

06.03.2023

Будь-який автомобіль рано чи пізно потребує ремонту. І коли постає питання про вибір запчастин, автолюбителі губляться в розмаїтті видів, виробників і цін. Щоб не помилитися з покупкою, необхідно визначити тип автозапчастин, які будуть і вигідними, і надійними. Всі запчастини діляться на три основні групи: оригінальні, неоригінальні та б/у.

Види автомобільних запчастин

Рекомендуємо купувати автозапчастини в перевірених інтернет-магазинах, які мають перевірені позитивні сторони та мають зручні сайти, де можна шукати запчастини та контактну інформацію. Такі сайти дозволяють легко підібрати необхідні запчастини для автомобіля і замовити їх прямо на сайті.

Оригінальні запчастини

Оригінальні запчастини - найдорожчий вид запчастин. Вони виготовляються або на тому ж заводі, де вироблявся автомобіль, або на компаніях, які працювали разом. Виробництво ліцензоване. Для розробки деталей використовуються креслення та креслення, надані виробниками автомобілів. Тому такі деталі ідеально підходять під марку автомобіля і прослужать довго.

Головною відмінністю від оригінального продукту є логотип виробника та унікальна упаковка. Такі автозапчастини можна придбати у дилерів, автосервісів та інтернет-магазинів.

Якщо треба придбати автозапчастину в інтернет-магазині, то треба вбити в пошуку на сайті назву, наприклад: втулка стартера комплект

Оригінальні запчастини - легкий вибір для тих, хто не розбирається в машинах. Тут складно помилитися з вибором і не переживати за технічний стан автомобіля.

На даний вид запчастин радимо звернути увагу власникам найдорожчих іномарок, ремонт яких при заміні неякісних запчастин обійдеться дуже дорого.

Неоригінальні автозапчастини

Ці деталі виробляються компаніями і фірмами, які займаються виробництвом різного роду деталей для конкретних марок машин. Завод може спеціалізуватися на виробництві лише таких компонентів, як системи охолодження, шасі та підвіска. Вибір неоригінальних запчастин дуже широкий. Ви можете знайти запчастини на будь-яку модель автомобіля, будь-якої марки та року випуску. Неоригінальна продукція поділяється на чотири групи: вторинний, монобрендовий, аналоговий і контрафактний.

Вживані запчастини

Б/В запчастини популярні. Це вживані деталі, які ще не вийшли з ладу. Покупців приваблює дуже низька вартість, але для роботи з автозапчастинами варто купувати такий товар тільки в невеликій групі, Ви можете зіткнутися з внутрішніми дефектами, які продавець не врахує.

Важливо уважно підходити до вибору автозапчастин і не ставити під загрозу особисту безпеку. Визначити тип запчастини вам завжди допоможе автосервіс або професійний співробітник спеціалізованого інтернет-магазину.

0 комментариев

Украина онлайн