клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

У світі фунгіциців: які бувають і як діють

04.03.2020

У світі фунгіциців: які бувають і як діють

Невдовзі розпочнуться активні сільскогосподарські роботи: на городах, на присадибних ділянках та на полях почнуть висаджувати сільськогосподарські рослини. Люди, що займаються сільським господарством повинні мати спеціалізовані знання щодо догляду і за рослинністю, і за ґрунтом. Висадивши насіннєвий матеріал або розсаду, треба знати як їх захистити і від шкідників, і від хвороб. На агропромисловому ринку сьогодні є безліч препаратів для захисту рослин, фунгіцидів, зокрема.

Фунгіцидами називають високоефективні і малотоксичні препарати широкого спектру, що борються з грибковими захворюваннями овочевих, культурних, плодових і кімнатних рослин, як то сіра гниль, борошниста роса, коричнева гниль, тощо і запобігає їхньому розповсюдженню. Дія фунгіцидів буває лікувальною і профілактичною. До того, як фунгіцид купити, треба вивчити його особливості. Усі препарати захисту можна знайти у каталозі ззр (каталог засобів захисту рослин і пестицидів). Вони поділяються за різновидами (біологічні та хімічні), за фізичними властивостями (органічні і неорганічні), за способами поширення (контактні і системні) та за характером впливу (захисні, лікувальні, імунні). Профілактичні фунгіциди використовують для протруювання насіння або обробки ґрунту, ефективні вони також для зберігання рослин у період спокою (зерна, кореневищ у сховищах).

Сільгоспвиробники, аби захистити насіння, можуть спочатку використати фунгіциди, наприклад Ридоміл Голд, у якості протруйника, звільнивши насіннєвий матеріал від шкідливих грибків, паразитів та спор ще до моменту їхнього проникнення в рослину. Застосовувати фунгіцидні препарати також можна для обробки ґрунту, для нанесення у вегетативний період, для попереднього обприскування приміщень для зберігання зерна, як засіб для обробки рослин, що знаходяться в стані спокою.

Дехто з фермерів та сільгоспвиробників, хто вирішив купити фунгіцид, потім змішують його з інсектицидом. Ця комбінація дозволяє позбавити рослину збудників грибкових захворювань і комах. Концентрація комбінованих препаратів залишається тією самою, а ось дія її посилюється. Для змішування доступними є тільки хімічні препарати, які можна відшукати у каталозі ЗЗР. Від фітосанітарного стану посівів, рівня стійкості гібридів та сортів рослин до хвороб, біологічної стійкості збудників визначається оптимальний період обробки фунгіцидами, зокрема, Ридоміл Голд.

Задля отримання найбільшого ефекту при обробці, для кожної рослини треба обирати індивідуальні препарати, тобто, для троянд свої, для винограду свої, для пшениці свої. Обприскування надземних частин кущів, дерев, трав проводиться ранньою весною та пізньою осінню. У таких випадках високу ефективність демонструє фунгіцид Ридоміл Голд.

Якщо захисні заходи будуть проведені вчасно, рослини не лише збережуть свою врожайність, взагалі якість сільгосппродукції виросте.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн