клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

Помочь Вооружённым Силам Украины!

Ссылка для переводов
Блог компании iClub

Садовий зрошувач - застосування, види, характеристики

20.05.2024

Автоматичні системи поливу саду стають все популярнішими як серед власників приватних садів, так і в міських просторах та на об'єктах сфери обслуговування. Все частіше акцент робиться на комфорт і зручні механізовані рішення, засновані на спринклерній садовій системі, що дають видимий ефект. Що потрібно врахувати якщо ви зібрались купити форсунки для поливу.

Ороситель

Як використовуються садові зрошувачі?

Використання автоматичних поливних пристроїв стандартизує дозу опадів під час поливу газонів, чого складно домогтися при поливанні трав'яних покривів вручну. Завдяки установці зрошення та можливості встановити графік ми заощаджуємо час, гроші та піклуємося про екологічні аспекти – скорочуємо втрати води до мінімуму.

Висувні розбризкувачі є незамінним елементом системи зрошення саду.

Як працює висувний розбризкувач?

Висувний розбризкувач встановлюється в землю так, щоб верхня частина розбризкувача знаходилася на одному рівні із землею. Корпус спринклера монтуємо на гнучке з'єднання з водопроводом - або з використанням фрагмента труби меншого діаметра, або гнучкого водоводу типу FLEX. Під впливом тиску води висувна частина спринклеру висувається. відповідну висоту і дозволяє воді текти через вибране сопло.

Який зрошувач для саду вибрати?

Спринклери поділяються за технічними параметрами: дальністю поливу, витратою води та робочим тиском. Залежно від призначення садового розбризкувача, типу зрошуваної трави та розташування слід вибрати відповідну модель астатичного або роторного розбризкувача. Вибір розбризкувача повинен залежати від форми газону та наявності джерела води.

У чому різниця між статичним спринклером та ротаційним спринклером?

Статичний спринклер, на відміну ротаційного, немає рухомого механізму. За допомогою статичного пристрою можна досягти набагато меншого радіусу розпилення. Статичні головки більш гнучкі під час проектування системи завдяки своїй модульній конструкції, що складається зі статичної основи та обраного сопла. Форма струменя та витрата води залежать від типу обраної насадки.

З іншого боку, роторні розбризкувачі мають рухомий висувний штифт. Полив виробляється компактним і щільним струменем, що обертається. Турбінні пристрої вимагають кращого джерела води через більш високу витрату та менш гнучкі в конструкції - слід приділяти пильну увагу узгодженню доз опадів між сусідніми розбризкувачами в залежності від вибраного сопла та кута нахилу.

  • статичні спринклери (дощові насадки) - системи зрошення присадибних ділянок, зрошення міських зелених насаджень
  • роторні спринклери - іригаційні установки для присадибних садів, системи зрошення міської зелені, зрошення спортивних майданчиків, зрошення тенісних кортів

Роторний зрошувач - види, застосування

Роторні (роторні, турбінні) зрошувачі дальньої дії – пристрої, що застосовуються великих трав'яних площах. Вони характеризуються роботою турбіни, що обертається, і гнучко регульованим діапазоном розпилення. Своєї великої дальності вони досягають завдяки змінним насадкам, що входять до комплекту. Вибір зрошувачів залежить від ефективності джерела та необхідного радіусу дії. Вибрати можна тут https://poliv.ua.

Роторні садові розбризкувачі використовуються для поливу великих газонів у присадибних ділянках. Система на основі турбінних пристроїв є дуже ефективною. Полив здійснюється компактним, густим струменем, що видається головкою, що обертається.

Статичні та ротаційні спринклери: який вибрати?

Роторні спринклери зазвичай використовують у системах зрошення приватних територій, зокрема присадибних ділянок. Ці пристрої підходять для поливу газонів шириною понад 4-5 м через більший радіус зрошення, ніж у статичних розбризкувачів. Велика ефективність пристроїв, щільний струмінь і більша витрата роблять їх більш придатними для легких, водопроникних і піщаних грунтів.

Як поливати тенісні корти?

На тенісних кортах, де зрошення відбувається між іграми гравців, необхідно використовувати високошвидкісний розбризкувач. Також важливо, щоб розбризкувач був стійкий до тиску та розташовувався на відповідній відстані від ігрового поля.

Як поливати спортивні поля?

Спортивні майданчики вимагають використання перевірених іригаційних систем. Розбризкувачі можуть бути покриті штучною або справжньою травою, що знижує ризик травмування гравців.

Статичні насадки для садових розбризкувачів

Статичні форсунки – у поєднанні зі статичною основою використовують для зрошення зелених ділянок різної форми. Вони виділяють воду як водяної сорочки (водяної завіси). Це елементи статичних розбризкувачів, що визначають радіус.

Спринклери, оснащені статичною форсункою, досягають максимальної дальності дії 5,5 м. Вони рекомендуються для газонів, які розташовані на водопроникних грунтах невеликої ширини.

Які типи статичних розбризкувачів існують?

Залежно від призначення зрошувача існує безліч різних моделей:

  • регульовані форсунки: Варіанти регулювання різняться залежно від обраної моделі. Можливостей регулювання безліч - від скорочення вильоту форсунки до налаштування кута горизонтального зрошення.
  • нерегульовані форсунки: Нерегульовані форсунки рекомендуються для звичайних газонів із прямим кутом. Завдяки високій ефективності нерегульовані форсунки ефективно та швидко поливають відведену площу. Певні краї покриття покриваються точніше, ніж у розбризкувачів з регульованими форсунками.

Як відрегулювати статичні регульовані форсунки?

Статичні форсунки мають різні діапазони регулювання. Більшість моделей номінальний радіус можна зменшити на 25% за допомогою гвинта зверху. Кут регульованих насадок можна встановити без будь-яких інструментів – рукою.

0 комментариев

Украина онлайн