клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Рекламно-маркетингова агенція iClub: взаємовигідна співпраця з клієнтами

28.04.2020

«Давайте вже після карантину…». Ця фраза, напевно, у останні місяці стала основною відповіддю представників бізнесу на пропозиції від рекламних агенцій про продовження співпраці. Так, дійсно, рекламна галузь України разом з іншими сферами наразі переживає глибоку кризу. Адже компаніям малого та середнього бізнесу які закрилися на період карантину, не до реклами. Вони заощаджують на подібних витратах і чи повернуться до них після епідемії коронавірусу - не відомо. Після оголошення про карантин та необхідність закритися, бізнеси перше, на чому заощадили, - це на рекламі: вони заморозили подібні видатки, а рекламні кампанії поставили на паузу до тих пір, поки ситуація більш-менш не проясниться.

Експерти кажуть, що найбільше страждає офф-лайнова реклама, натомість, реклама у онлайн набирає обертів. Інтернет-майданчики стали найбільш затребуваними у рекламодавців, адже мінімізують ризики та роблять товар ближчим до споживачів. А відтак, зростає попит на контекстну рекламу, інструменти з покліковою моделлю покупки та SMM. Якщо ви працюєте, продовжуєте надавати послуги онлайн та плануєте залишатися на плаву, ви повинні розповісти про це своїм клієнтам!

Рекламно-маркетингова агенція iClub створює сайти, інтернет-магазини, сторінки, що продають товари та послуги. Ми також пропонуємо запуск контекстної та таргетованої реклами, SEO-оптимізацію та просуванні сайтів у Google, ведемо вашу сторінку, налаштовуємо її під запити клієнтів, створюємо будь-які види реклами.

хенгер

Після виходу із самоізоляції, аби нагадати про себе, вам знадобиться зовнішня реклама та усі види її носіїв: біг-борди, лайт-бокси, тощо. Рекламно-маркетингова агенція iClub співпрацює з кращими дизанерами та спеціалістами з друку. Ми пропонуємо виготовлення зовнішньої рекламної продукції на будь-які рекламні площі. Весна – це найкращий час для зовнішньої реклами, так само, як і післяізоляційний час. Також ми приймаємо замовлення на будь-яку поліграфічну продукцію: візитівки, флайєри, наліпки, пластикові карти, календарі, цінники, буклети, меню та каталоги, листівки та запрошення, маємо можливість здійснити друк на будь-якому матеріалі, зокрема, на ПВХ та акрилі.

Як кажуть експерти з маркетингу, той, хто у скрутний час знаходить можливість рекламуватися, після закінчення кризи буде попереду тих, хто скоротив рекламу і попереду тих, кого встигли забути через відсутність реклами. Рекламно-маркетингова агенція iClub працює за цим принципом, допомагаючи своїм клієнтам продовжувати розвивати та утримувати свою пізнаваність шляхом створення та розміщення реклами, ведення рекламних кампаній, тощо. Ми впевнені у тому, що ваші послуги та товари будуть потрібні після коронавірусної ізоляції.

Ми продовжуємо випуск наших каталогів товарів та послуг «Весь Мелітополь онлайн». Вже майже готовий до друку ВЕСІЛЬНИЙ каталог, у процесі підготовки – літній номер. Каталог друкується накладом у 5 тисяч екземплярів і роздається у заклади міста безкоштовно, тож, це чудова можливість розмістити на його сторінках інформацію будь-якого змісту про себе. Ви можете забронювати собі місце, оплативши частину коштів, а інші доплатити згодом. Ми з порозумінням ставимося до реалій сьогодення, а отже, розглядаємо будь-які варіанти.

вмо

Пам’ятайте про те, що, якщо скоротити видатки на рекламу, згодом вам буде надто важно повернутися на свої позиції пізнаваності. Криза мине і ми усі вийдемо з карантину. Тож, погоджуйтеся на те, аби вже зараз нагадати про себе своїм клієнтам, а Рекламно-маркетингова агенція iClub допоможе вам зі створенням та веденням будь-якої рекламної кампанії. Реклама під час бізнесу - це ознака впевненості у своїх продуктах та послугах.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн