клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

Помочь Вооружённым Силам Украины!

Ссылка для переводов
Блог компании iClub

Подорожуймо Україною!

06.05.2020

Карантин потроху скасовують, відновлюють свою роботу об’єкти малого та середнього бізнесу. Якщо статистика захворювань не буде збільшуватися , то невдовзі остаточно скасують усі обмеження. Це – за умови дотримання у цей період усіх карантинних заходів: носіння маски, збереження дистанції, відсутності скупчення людей. Ситуація потроху стабілізується, а отже, можна зазирнути у літньо-відпускне майбутнє. Розуміючи, що кордони та літний простір не відкриватимуть ще довго, час звернути увагу на розвиток внутрішнього туризму. Україна багата на дивні місцини, де можна провести відпустку або вікенд.

В Україні є сотні прекрасних місць більш або менш туристичних, спробуйте знайти собі те, що буде до душі. А и підготували ТОП-20 місць для подорожей Україною!

1. Вилково (Одеська обл.) – містечко у дельті Дунаю, така собі маленька «українська Венеція», порізана безліччю великих і маленьких каналів

2. Олешківські піски (Херсонська обл.) – піщаний масив, один із найбільших у сухостеповій (не пустельній !!!) частині Європи, розташований в лівобережній частині пониззя Дніпра (Лівобережжя Нижнього Дніпра), простягається на 158 км від берегів Чорного моря на заході до м. Каховка на сході. До території Олешківських пісків належать сім піщаних горбистих арен, - Каховська, Козачелагерська, Келегейська (Олешківська), Збур’ївська, Іванівська та Кінбурнська, а також Чалбаська (Виноградівська) арена, що сформована за 20 км від долини Дніпра.

3. Базальтові стовпи (Рівненська обл.) – «геологічне диво», унікальне творіння природі,. Науковці кажуть, що 600 мільйонів років тому на цій території були діючі вулкани, а тепер височіють кам’яні брили неймовірної краси. Таке місце – єдине в Україні.

4. Дністровський каньйон – один з найбільших природних каньйонів у Європі. Це унікальна пам'ятка природи і туристичний об'єкт, що лежить на території одразу чотирьох областей. Його лівий бік належить Тернопільській і Хмельницькій областям, а правий – Івано-Франківській і Чернівецькій. Каньйон недаремно визнано одним із семи чудес України.

5. Кам’яна могила (Запорізька обл.) - визначна пам’ятка древньої культури в Україні поблизу Мелітополя (село Терпіння) у Запорізькій області над річкою Молочною, державний історико-археологічний музей-заповідник.

Каменная могила

6. Тунель кохання у Клевані (Рівненська обл.) – найбільш романтичне місце в Україні. Зелений тунель, що розташований у лісовому масиві, був утворений через рух потягу до/від деревообробного заводу в Оржеві. На своєму шляху через ліс потяг збиває гілки дерев, кущів. Внаслідок цього утворився щільний коридор точної арочної форми.

7. Озеро Світязь (Волинська обл.)– найбільше та найглибше озеро природного походження в Україні. Світязь чимось схожий на море, у вітряну погоду хвилі тут досягають півтораметрової висоти. Найкраща природна туристична прикраса Волин

8. Говерла (кордон Закарпатської та Івано-Франківської обл.) – найвища точка України (2061 м). У перекладі з мадярського ця назва означає “сніжна гора”. Вершина її насправді сніжна. Та й погода тут часто змінюється: сніг на Говерлі серед літа – не дивина.

9. Село Ділове (Закарпатська обл.) – невеличке гірське село, яке славиться на всю Україну та далеко за її межами, як географічний центр Європи. Вже за обріями села видніється Румунія. ⠀

10. Батурин – місто в Бахмацькому районі Чернігівської області на річці Сейм (басейн Дніпра). Батурин відіграв значну роль в історії України. У 1669–1708 та 1750–1764 роках місто було резиденцією гетьманів Лівобережної України.

11. Підгорецький замок (Львівська обл.) – одна із найкоштовніших перлин «історико-архітектурної колекції» Західної України. Та найперше, чим цікавий Підгорецький палац туристам зі всього світу – це містика.

12. Лемурійське озеро (Херсонська обл.) – українське «Мертве море». Вода у ньому має рожевий колір та приємний запах. Кажуть, що Рожеве озеро – це залишки доісторичного Лемурійського моря. Періодично вода в озері відступає і з’являється ви пляж з рожевої солі. Мікроорганізми, які називають озерним планктоном, дають цей колір.

13. Асканія-Нова (Херсонська обл.) - єдина в Європі ділянка типчаково-ковилового степу, якого ніколи не торкався плуг. Суха мова статистики відмічає зростання тут 478 видів вищих рослин. Але вона не може передати різноманіття всіх проявів, букету запахів, притаманних лише дикому степу.

14. Острів Хортиця (Запорізька обл.) – найбільший острів на Дніпрі, унікальність якого – у рідкісному поєднанні на одній території різноманітних природних комплексів, пам’яток геології, культури, історії. Тут у мініатюрі представлені зразки всіх ландшафтних зон України.

Остров Хортица

15. Катакомби у Одесі – Протяжність катакомб сягає трьох тисяч кілометрів, але навіть приблизна топографія одеського підземелля досі не відома. У катакомбах круглий рік зберігається однакова температура, рівна чотирнадцяти градусам тепла, їх глибина у деяких місцях досягає ста метрів. Доведено, що одеські катакомби є самими заплутаними у світі за рахунок хитросплетінь безлічі ходів.

16. Дениші (Житомирська) – скельний масив, що уявляє собою невеликі виступи гранітних порід висотою до 20-25 метрів, що не були затоплені після побудови греблі. Простяглися берегом річки Тетерів. Скелі мають до трьох десятків прошлямбурованих класифікованих маршрутів, які не залишать байдужими не тільки новачків, а й досвідчених скелелазів, альпіністів, туристів.

17. Мігея (Миколаївська обл.) – "маленька Швейцарія", що отримала таку назву за неймовірні пейзажі. Ідеальне місце для тренувань з техніки водного туризму та гребного слалому.

18. Київо-Печерська Лавра – один з шести найбільших чоловічих монастирів у світі. Один із найбільших християнських центрів-святинь країни. Визначна пам'ятка історії та архітектури.

19. Яремче (Івано-Франківська обл.) - найвідоміший туристичний центр Прикарпаття, туристичний центр Івано-Франківщини та цілої Гуцульщини; центр «зеленого» туризму Прикарпаття, також називають обличчям гірськолижної країни Буковель (c.Поляниця).

20. Замок Паланок (Закарпаття) – замок у закарпатському місті Мукачево. Унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів.

Цього року відпочинок в Україні стане неабияким трендом! І це не дивно, адже у нас є і гори, і море, і величезна кількість замків, садиб та інших пам'яток. Завжди є куди поїхати і відносно недорого. Тож, якщо Ви любите мандри та відчуваєте жагу до нових емоцій, обирайте тематику свого відпочинку та локації і гайда мандрувати за новими враженнями!

0 комментариев

Украина онлайн