клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

Помочь Вооружённым Силам Украины!

Ссылка для переводов
Блог компании iClub

Поїздки з дітьми: що потрібно врахувати батькам?

04.07.2022

Будь-які поїздки з дітьми – це певний ризик, що дитина може травмуватися або застудитися. Не можна виключати і можливу атаку комах: що менше вік крихітки, то яскравішою буде реакція на укуси. Щоб підготуватися до всіх можливих ситуацій і бути у всеозброєнні перед недугами або дрібними травмами, варто сформувати власну аптечку, яка займає мінімум вільного місця, але при цьому стане справжнім порятунком в екстреній ситуації. Існують базові рекомендації, які спростять вибір необхідних препаратів.

інтернет аптека Здравица

Аптечка для поїздок з дітьми: базові компоненти

Спростити вибір медикаментів допоможе інтернет-аптека https://zdravica.ua/: користувачам доступний каталог із тисячами товарів, серед яких можна підібрати препарати будь-якої категорії. І вирушаючи у подорож, потрібно придбати такі види лікарських засобів:

  • Знеболюючі. Ліки, які комплексно діють при головному та зубному болю, а також болючих відчуттях у суглобах, одночасно знижуючи температуру. Якщо малюк перегрівся на сонці, переохолодився під час прогулянки або підхопить вірусну інфекцію – сиропи та свічки цієї категорії стануть першочерговим засобом.
  • Ферменти, пробіотики, кишкові антисептики. Зміна звичного раціону, відсутність звичних гарячих страв – і виникають проблеми в роботі шлунково-кишкового тракту. Допомога важливу надавати негайно, не допускаючи блювання або діареї, щоб встигнути зупинити процес, поки не розвинулося зневоднення.
  • Захист від комах та лікування укусів. Різні гелі та спреї, які наносяться на шкіру та одяг перед виходом на вулицю, а також антигістамінні препарати, що дозволяють швидко нейтралізувати свербіж та подразнення.

Аптечку важливо зберігати там, де вона не піддається впливу сонячних променів і вологи, а також захищена від механічних пошкоджень. Будь-які лікарські препарати зберігають у недоступному для дітей місці.

Як часто потрібно оновлювати аптечку для подорожей?

Перед кожною поїздкою потрібно обов'язково перебрати ліки, що зберігаються, перевіряти терміни придатності, а також переконатися в тому, що всі необхідні кошти присутні в достатній кількості.

Якщо ж потрібно оновити запаси, варто заздалегідь подбати про це, оформивши замовлення в онлайн каталозі Здравица – і одержувачу навіть не доведеться йти в аптеку, адже передбачено оперативну кур'єрську доставку додому або на роботу. Такий формат покупок зручний і добре заощаджує час – не доведеться витрачати час на очікування, а на складання списку ліків потрібно лише кілька хвилин.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Украина онлайн