клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Підвищення відвідуваності сайту від компанії «Site Ok» — 3 категорії послуг з розкрутки сайтів

23.11.2021

В епоху Інтернету у багатьох підприємців є онлайн-точка, яка дає їм додатковий заробіток. Це інтернет-магазин або корпоративний сайт, оснащений зручною функцією оформлення покупки. Клієнтам часто не потрібно відвідувати офлайн-магазин, щоб купити потрібний товар. Досить перейти на мережевий аналог магазину, переглянути каталог і визначитися з продуктом.

Незважаючи на це, як і раніше однією з основних цілей власників сайтів є збільшення їх популярності. Справа в тому, що в мережі дуже багато сервісів, готових запропонувати ідентичні послуги та продукцію. Через це один сайт може залучати більше людей, просто тому, що він стоїть вище в пошуковій видачі Google. Для того, щоб у всіх ресурсів були однакові шанси отримати достатню кількість відвідувачів було створено просування сайтів.

Продвижение сайта в Интернет

Замовити послуги по розкрутці веб-сервісів можна в компанії «Site Ok». Тут пропонують SEO-, PPC- і SMM-просування, спрямоване на збільшення числа клієнтів для онлайн-компаній. Для кожного кейса фахівці розробляють унікальну стратегію просування сайтів від Site Ok, яка гарантовано принесе хороші результати. Ви не тільки отримаєте більше замовників, але й отримаєте широку популярність в Інтернеті.

Особливості трьох способів розкрутки сайтів від студії «Site Ok»

Існує безліч процедур, які можуть допомогти сервісу стати більш впізнаваним. Умовно їх об'єднують в три великі групи. Ці способи популяризації будуть ефективними в тому випадку, якщо їх застосовують професіонали. Тому, радимо не братися за просування сайтів самостійно, а довіритися фахівцям.

Розглянемо кожну з груп методів розкрутки:

  1. SEO-просування. Це підвищення рівня популярності ресурсу в системах пошуку, наприклад, в Google. У нього входять такі процедури: оптимізація сайту, написання оптимізованих текстів чи SEO-копірайтинг, SEO-аудит та розробка семантичного ядра. Дані заходи зможуть підняти сайт вище в списку видачі пошукової системи.

  2. PPC або реклама в Інтернеті. Є одним з найбільш затребуваних і дієвих способів розкрутки. Є такі види мережевої реклами: контекстна, банерна і в соціальних мережах. Якщо створити потужний рекламний контент, він дасть значний приріст зацікавлених відвідувачів.

  3. SMM-просування і ведення. Більш комплексна реклама в соціальних мережах. Найчастіше, згадуючи про даний варіант розкрутки мають на увазі рекламу в Instagram і Facebook. Ці соціальні мережі є найулюбленішими серед населення, тому нададуть значну частину нових замовників. SMM направлено на створення і розповсюдження відео- або фото-контенту з текстовим описом.

Дізнатися більше нюансів і характерних рис кожного методу популяризації сервісів в Інтернеті можна на сайті компанії «Site Ok». Співробітники агентства нададуть вичерпну інформацію, яка допоможе вам обрати найбільш зручний спосіб збільшення рівня відвідуваності ресурсу. Задайте питання нашим консультантам по телефону або заповніть онлайн-анкету і ми зв'яжемося з вами. Скористайтеся надійної допомогою досвідчених фахівців і отримайте добре відвідуваний сайт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн