клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Основні переваги кутових диванів

06.09.2019

Якісні м'які меблі створюють комфорт і затишок в домі, тому до вибору слід поставитися відповідально і уважно вивчити технічні характеристики. Перед тим, як купити кутовий диван в Тернополі, необхідно ознайомитися з різновидами м'яких меблів і визначитися з розмірами і цільовим призначенням. Виробники пропонують великий вибір моделей, які відрізняються дизайном і матеріалами для оббивки, функціональністю і практичністю.

Головні переваги кутових диванів

До основних переваг кутових диванів відноситься наступне:

  • стильний дизайн;
  • можливість зонування простору;
  • створення додаткового повноцінного спального місця;
  • надійність і міцність конструкції;
  • великий вибір форм і розмірів;
  • тривалий експлуатаційний термін;
  • раціональне використання кутового простору;
  • наявність містких ящиків і відсіків для зберігання білизни.

Якісні кутові дивани українського виробника представлені за посиланням www.lisma.com.ua/product-category/divani/, де можна ознайомитися з моделями та їх характеристиками.

Особливості вибору кутових диванів

Кутові дивани можна встановлювати не тільки в вітальні, але і в дитячій кімнаті, спальні і на кухні. Вони характеризуються практичністю і багатофункціональністю, при цьому раціонально використовують простір в кутку кімнати. Можливість зміни положення кутової частини дозволяє змінювати місце розташування при зміні планування.

При виборі моделі необхідно враховувати розташування кута (правосторонній або лівосторонній), матеріал оббивки і каркаса. Найміцнішим вважається металевий каркас, який здатний витримувати щоденні великі навантаження. Бюджетним варіантом є диван з каркасом з ДСП, але він не розрахований на інтенсивну експлуатацію.

Матеріал оббивки повинен поєднуватися із загальним оформленням інтер'єру, гармоніювати з обробкою стін і стелі, аксесуарами та іншими меблями. Це оптимальний варіант для квартир-студій або просторих віталень, коли необхідно розділити приміщення на функціональні зони.

Якщо диван буде використовуватися в якості повноцінного спального місця, то слід звернути увагу на механізм розкладки, міцність каркасу і простоту трансформації. Виробники пропонують в цьому випадку зручні і комфортні моделі з ортопедичними матрацами, які гарантують здоровий сон і повноцінний відпочинок.

Кутові дивани можуть мати різну геометрію, це зручні Г-образні, П-образні і С-образні моделі. Класичним варіантом для вітальні є Г-образні моделі, які займають місце в кутку кімнати і відрізняються комфортом. Оригінальні С-образні моделі підходять для овальних приміщень, вони підкреслюють вишуканість інтер'єру.

Практичні П-подібні моделі можна встановити в центрі приміщення, і таким чином, розділити простір на функціональні зони. Матеріали для оббивки повинні бути якісними, міцними і зносостійкими, а найкращим варіантом є дивани зі знімними чохлами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн