клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Олена Овсянікова: "Благодійність – це щире бажання допомагати тим, хто цього дійсно потребує" (співзасновниця БО "Благодійний фонд "Все можливо")

13.05.2019

Овсянникова Елена

Для благодійності не потрібні особливі умови або певний час, для неї потрібні щире серце і відкрита душа, співчуття чужому болю та нестримне прагнення протягнути руку допомоги. Благодійність повинна бути мовчазною і нічого не потребувати взамін.

Олена Овсянікова народилася у Запоріжжі. Має дві вищі освіти за спеціальностями "психолог" та "юрист". У Мелітополь переїхала у 2002 році. Має чоловіка-лікаря та сина. З 2002 по 2014 роки працювала психологом.

Ось вже 10 років Олена Овсянікова Благодійною організацією. Вона, мабуть, краще за інших розуміє необхідність і важливість надання допомоги тим, хто її реально потребує. "Нажаль в усі часи є люди, яким немає до кого звернутися, а отже, на допомогу приходять волонтери та благодійники, які беруть на себе цю соціальну місію, - зазначає Олена Овсянікова. -  Ми допомагаємо родинам, які перебувають у кризових ситуаціях, жінкам, чоловікам та дітям, які пережили різні форми насильства, отримали психологічні травми, засудженим, ВІЛ-інфікованим, хворим на СНІД, наркозалежним та членам їхніх родин. Теплоти наших сердець вистачає на всіх". Цінностями Фонду є законність, гуманність, командність, прозорість та демократичність. Благодійний Фонд співпрацює з органами місцевого самоврядування, бізнесом, іншими громадськими організаціями. У організації працюють більше 60 осіб. БО "Благодійний фонд "Все можливо" щороку поповнює міський бюджет на 700-800 тис грн. Зараз діяльність організації розповсюджена за межами Мелітополя.

Олена Овсяннікова

Серед низки проектів, успішно реалізованих фондом, є такі: "Медичний, соціальний та психологічний супровід наркозалежних пацієнтів "Ти потрібен іншим" (зменшення ризику інфікування ВІЛ та інфекцій, що передаються статевим шляхом серед споживачів наркотиків, відмова від вживання нелегальних наркотиків і формування здорового способу життя); "Ти маєш право" (надання безкоштовних юридичних послуг незахищеним верствам населення); "Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для представників груп ризику"; "Профілактика ВІЛ серед споживачів наркотиків" (зменшення темпів поширення ВІЛ, шляхом проведення комплексу заходів зі зменшення ризику інфікування ВІЛ серед споживачів наркотиків); "Забезпечення безперервності лікування туберкульозу серед представників груп ризику шляхом їх підтримки з боку БО "БФ "Все можливо" (зменшення рівня смертності від туберкульозу шляхом організації медико-соціального супроводу представників груп ризику, які знаходяться на амбулаторній фазі лікування та надання їм медико-соціального супроводу); "Пілотування "Моделі психосоціального втручання" серед споживачів ін'єкційних наркотиків"; новорічний проект: "Мрії збуваються" (10 дітей здійснили свої мрії, отримавши роликові ковзани, мультиварку, зимовий одяг, іграшки, тощо).

"Наразі одним з приорітетних завдань роботи, наш наступний етап, або паралельний, - це створення соціального підприємства, яке об’єднає жінок. Ми розглядаємо жіноче підприємництво як інструмент підвищення жіночої економічної незалежності, самодостатності та впевненості у собі", - повідомила Олена Овсянікова.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн