клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Олена Коломоєць-Гаркуша: "Ми звільняємо час аби ви насолоджувалися життям" (засновник клінінгової компанії Expert-service)

15.05.2019

Олена Коломоєць-Гаркуша

Як ефективно планувати свій час? Як звільнити простір від того, що заважає вам рухатися вперед? Як зробити так, щоб побут не був обов’язком? Кожна жінка хотіла б не тільки дізнатися відповіді на ці запитання, а й успішно користуватися відповідями та підказками спеціалістів та спостерігати за тим, як швидко та позитивно змінюється її життя. Олена Коломоєць-Гаркуша - це чарівниця та приборкувачка часу, повелителька годин та секунд, яка знає напевно - що, як і коли треба змінити, а також - як корисно скористатися часом, що у Вас обов’язково звільниться. Найбільший головний біль, якого не може терпіти жодна господиня, - це прибирання: постійне, втомливе, яке починається ледве закінчившись. "Пігулкою" від цього головного болю є замовлення послуг клінінгової компанії. Так, Вам не почулося. Послуги клінінгу та хімчистки на дому – це відносно молода галузь, але її ефективність вже оцінили усі, хто цінує свій час і проти того, аби витрачати більшу його частину на хатні справи.

Компанія Expert-service розпочала свій шлях стежинами чистоти у 2016 році. І перше, що відчули її засновники, - це нерозуміння клієнтами самої суті послуг, що пропонуються. "Наша компанія має назву Expert-service саме тому, що ми дійсно надаємо СЕРВІС чистоти, комфорту та затишку, - усміхається Олена Коломоєць-Гаркуша. – Клінінг передбачає не лише прибирання, це великий арсенал послуг. Але нашим жінкам важко зрозуміти те, що хтось сторонній буде знаходитись у квартирі чи будинку, наводити лад та розбирати завали. Між тим, витративши декілька годин на прибирання і впавши без сил, вони потім скаржаться на те, що втомилися. Ось для чого ми й потрібні - наша компанія зробила б усю роботу набагато швидше, ефективніше, а жінка в цей самий час сходила б у салон, чи з дитиною у парк".

власниця Expert-Service

Співпраця компанії Expert-service з клієнтами заснована на простому принципі: ви замовляєте, а ми виконуємо! Expert-service звільняє час і підвищує якість Вашого життя. У великих містах шалений темп життя, він потребує від людини швидкого орієнтування у часі, прийняття нестандартних рішень. Мешканці сучасних мегаполісів вже давно користуються послугами клінінгових компаній. З часом і у невеликих містах подібні послуги будуть на порядку денному.

"Замовляючи нашу послугу, Ви купуєте собі час. Адже кожна людина повинна мати більше часу задля створення якісного життя, що передбачає і дозвілля, і час для дитини та родини, і для догляду за собою, і для подорожей, - зі знанням справи каже пані Олена. -  Жодна господиня, навіть найкраща у світі, не зможе зробити прибирання приміщення більш якісно та професійно, аніж це зробить професійна служба. І справа навіть не у вміннях чи досвіді, а у наявності, як у нас, наприклад, спеціального обладнання, професійних засобів для прибирання і знання технологій. Саме тому часто клієнт замовляє приватну прибиральницю через відносно помірну платню у порівнянні з послугами клінінгової компанії. Але у підсумку він стикається з тим, що розчарований якістю зробленої роботи, а отже, і витраченими марно грошима. Я впевнена і наголошую на тому, що клінінг – це не дорого, клінінг - це цінно

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн