клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Оксана Колтунова: "Єдиний спосіб отримати гарний результат своєї роботи – щиро любити те, що робиш" (засновник та директор ТОВ "Яблунька", ТОВ "Ранок", член Координаційної ради з питань розвитку бізнесу у Мелітополі)

14.05.2019

Оксана Колтунова

Господиня, берегиня, мати, дружина. Кожна жінка поєднує у собі ці та ще багато інших призначень. Це своїм прикладом доводить Оксана Колтунова. У сфері бізнесу вона працює вже більше 20 років, керує підприємствами, що надають послуги у роздрібній торгівлі та громадському харчуванні.  Свою трудову діяльність розпочала, працюючи в школі, бо за першою освітою - учитель початкових класів,  за другою – економіст.

Мелітопольці добре знають і полюбляють кафе-бістро "Яблунька", яке є своєрідним символом міста та довіри мелітопольців. "У нашій родині я вже у п’ятому поколінні займаюся торгівлею. Моя бабуся у сімдесяті роки була завідувачкою одного з магазинів у місті. Моя мати, Людмила Костянтинівна Вороніна, у 90-ті роки відповідала за усю торгівлю у Мелітополі, входила до команди керівників, займаючи посаду заступника міського голови з питань торгівлі та побутового обслуговування. Саме мама стала для мене головним наставником та вчителем у справах бізнесу. Її життєвим девізом були такі слова: "Ніколи не зупинятися на тому, що вже досягнуто! Торгувати – це означає обслуговувати, а точніше, - слугувати людям". Сьогодні і я дотримуюся цього принципу й залишаюся чесною і з самою собою, і з підлеглими, і з кожним клієнтом".

У штаті підприємств, якими керує Оксана Колтунова, близько 30 співробітників. Більша частина з них є відданими цій родинній справі багато років. Запорукою успіху у бізнесі є повага до людей, до їх роботи, потреб та бажань, вважає Оксана Колтунова. Вона каже, що намагається бути таким керівником, якого не бояться, а поважають і не підведуть у жодному разі. Підтримка колективу присутня завжди: і у хвилини успіху, і у моменти труднощів. Саме так і повинно відбуватися у будь-якій родині.

Колтунова Оксана власниця кафе Family

А що може зробити жінка, господиня, мама для своїх найдорожчих та найближчих людей? Звичайно, смачно нагодувати. "Family - територія смаку" - саме під такою назвою цього року запускається новий проект комплексного громадського харчування. До нього входитимуть кафе та кулінарія. Чому  обрана саме така назва? А тому, що "Family" – це родина. А коли в людини дружна й щаслива сім’я, вона знає, заради кого живе. Й у цьому  впевнена Оксана Колтунова, тому що вона є мамою трьох прекрасних дітей і бабусею чудового онука. Діти, каже Оксана, її найбільше досягнення: син Євген – адвокат, гордість мами та підтримка. Донька Олеся – магістр Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, співробітник суду в місті Харкові. Донька Дар’я навчається в одній із шкіл міста. Своїм завданням у житті Оксана Колтунова називає створення у своїх дітей відчуття того, що міцна сім’я та затишне родинне коло – це  надійний тил для кожного з них. Вона впевнена у тому, що саме сім’я – основа стабільного життя кожної людини, її віра, підтримка та надія. Сама Оксана Колтунова поділяє такі життєві цінності, як родина, кохання, дружба, чесність, вдячність.

"Мій бізнес – це результат нашої плідної з чоловіком Олександром роботи. Наша справа розвивається, адже ми створюємо її разом. Це так важливо розуміти, що ти не один. Я вдячна своєму чоловікові і усій родині за надійне плече, на яке завжди можна спертися. У світі немає більш надійної підтримки".

Колтунова Оксана

Оксана Колтунова – сучасна жінка-керівник, яка знає і ціну часу, і те, як їм ефективно користуватися. З дитячих років вона захоплювалася танцями, випускниця ансамблю народного танцю "Ровесники" Мелітопольського палацу творчості. Не покинула вона свого захоплення й у дорослому житті. Завдяки своїй першій професії вона цікавиться психологією, що дуже допомагає їй у роботі керівника.

"Життя  - це марафон, а отже, ніколи не пізно надолужити втрачене, наздогнати тих, хто попереду і першим прийти до фінішу цього складного, але вельми цікавого забігу. Головне – це бачити свою мету і крокувати до неї, не зупиняючись ані на секунду!"

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн