клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

Помочь Вооружённым Силам Украины!

Ссылка для переводов
Блог компании iClub

Нестандартні варіанти застосування аэрозольной фарби

18.01.2023

Фарба у балончиках у більшості, мабуть, асоціюється з молодими вуличним художниками, які під покривом ночі створюють шедеври вуличного арт мистецтва. Або з професіоналами, які фарбують поверхні у спеціальних умовах.

Нестандартні варіанти застосування аэрозольной фарби

Але, якщо ваше уявлення про застосування фарби у балончиках саме таке, ви глибоко помиляєтесь, варіантів застосування її набагато більше ніж можно собі уявити, а впоратися з фарбуванням аерозолем зможе навіть дитина.

Види фарб та сфери їх застосування

Головна перевага фарби-спрея у тому, що вона добре зафарбовує важкодоступні місця та дрібні деталі. Фарби різняться між собою за складом та призначенням. Є фарба аерозоль для зовнішнього застосування, а є для приміщень. Є такі лакофарбові вироби у балонах, які витримують дію високих температур та відкритого вогню. Усі вони мають високу адгезію з різними матеріалами: дерево, метал, пластик, скло, тканина, шкіра, бетон, цегла.

Фарби-аерозолі бувають з різними декоративними ефектами:

  • глянець;
  • матове покриття;
  • напів матове покриття;
  • металік;
  • хром;
  • хамелеон.

Також є фарби, які світяться у ночі або в ультрафіолетових променях.

Таке розмаїття дає можливість застосовувати фарби у балончиках майже для будь-яких цілей.

Фарбування особистого транспорту

Аэрозольна фарба і авто

Автомобілі, мотоцикли, самокати, велосипеди час від часу потребують оновлення кольору. На металі можуть з'являтися неприємні оку сколи та подряпини, які потребують грунтування та фарбування. Або у вас може з'явитися бажання зробити автомобільні диски вражаюче контрастними та помітними на фоні основного кольору авто.

Декорування приміщень

Фарби аерозолі - це найкращий спосіб кардинально змінити дизайн кімнати, кафе, клубу, ресторану. За допомогою люмінесцентних та флуоресцентних аерозолів, життя заграє новими фарбами. Ви зможете створити неповторну атмосферу, до якої хочеться повертатися знову і знову.

Малювання та ефект графіті на одязі

Аерозольні фарби досить широко використовують у декорі одягу. Є такі види, які підходять для нанесення на текстильні вироби та шкіру. На відміну від звичайних фарб, аерозолі здатні створити неповторні переходи кольорів та градієнтів. Тільки за допомогою фарби у балончиках можно відтворити модні графіті на одязі та завжди мати неповторний стиль.

Безпека на дорогах та вуличний дизайн

Пішохідна доріжка

Для безпечного руху автомобілів та пішоходів у темряві, використовують аерозолі, які світяться у ночі. Також такі фарби застосовуються для створення зовнішньої реклами на білбордах та нанесення написів та малюнків на вивісках закладів.

Сімейна творчість

Грати разом з дітьми - це весело, а створювати іграшки та різний декор разом це цікаво та пізнавально. Творчість розвиває дитину, а спільні справи зближують. Тож, безпечними, акриловими фарбами у балончиках, ви можете разом з дітьми фарбувати іграшки, робити дизайн лялькових будиночків, створювати дизайн дитячої кімнати.

Ремонт да декорування меблів

Старі меблі можно зберегти, якщо мати бажання та трішки фантазії. За допомогою фарби можно не тільки відремонтувати меблі, а і створити щось особливе та неповторне, даючи друге життя старим речам.

Фарбування радіаторів, камінів та мангалів

Аерозольна фарба буває термічностійкою, що робить її незамінною при фарбуванні поверхонь, які піддаються впливу високих температур та відкритого вогню. Фарбами у балончиках ви швидко приведете до ладу зовнішний вигляд поверхонь, що постійно нагріваються.

Головні правила використання аерозольної фарби

Фарбувати аерозольною фарбою - це зручно, легко, швидко та ефективно. Але, щоб ефект був максимальним, а ви не стикнулися з неприємностями та розчаруваннями треба пам'ятати:

  • фарбу треба обирати згідно цілей та умов застосування;
  • завжди звертайте увагу на склад та термін зберігання;
  • перед нанесенням фарби на поверхню, трошки потренуйтеся, щоб не залишити потьоків;
  • праця з аерозольною фарбою потребує засобів захисту: перчатки, окуляри, рукавиці.

Якщо правильно використовувати аерозольну фарбу, ви завжди будете мати той результат, на який очікуєте.

Фарба

Як бачите фарбою-спреєм можно фарбувати різні предмети та створювати малюнки будь-де. Тож вона точно вам коли-небудь стане у пригоді. А щоб не помилитися з вибором та проконсультуватися у разі потреби, знайте, що у нас є якісна фарба у балончиках для різних цілей і обставин. Ми вам допоможемо обрати саме ту фарбу, яка вам потрібна. З нами ви зможете втілити у життя ваші найяскравіші фантазії.

0 комментариев

Украина онлайн