клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Наталія Костенюк: "Родинний бізнес започаткував наш іще ненароджений син" (співвласниця мережі магазинів дитячих товарів "Непоседа")

16.05.2019

Наталія Костенюк

Будь-який бізнес – це і отримання прибутків, і задоволення власних амбіцій. А ще - це вдячні клієнти, яким хочеться догодити, і які за довгі роки перетворилися на друзів, а отже, рекомендують той чи інший магазин та товари усім знайомим. Наталія Костенюк разом з чоловіком Сергієм є  власниками мережі магазинів дитячих товарів "Непоседа". У Мелітополі немає, мабуть, жодних батьків, які хоча б раз не скористалися послугами цих магазинів, не оцінили якість запропонованих товарів, щирість господарів, професійний підхід до клієнтів та вишуканий асортимент. Мелітопольська малеча зростає разом з "Непоседа". "Ідея започаткування власного бізнесу для нас з чоловіком була такою самою несподіваною, як і звістка про те, що ми невдовзі станемо батьками, - пригадує Наталія Костенюк події майже 20-річної давнини. – Виходить, що мій син іще до свого народження підказав нам те, що треба відкривати магазини з дитячими товарами. Я, як мама, хотіла, щоб у мого сина було усе найкраще і найякісніше, я знала що саме йому потрібно: одяг, іграшки, засоби гігієни, тощо. Отже, чому усе це найкраще, що я обиратиму для власної дитини, я не можу запропонувати комусь іще? Так з’явилися "Непоседа".

Костенюк Наталія

Наталія, як справжня господиня і співвласниця сімейної справи, взяла на себе складну роботу з облаштування магазинів, спілкування з постачальниками та підбір персоналу. З роками справа розширилася і сьогодні "Непоседа" є лідером у своєму сегменті споживчого ринку, клієнти можуть купувати не тільки безпосередньо у магазинах, а й у інтернет-магазині. Величезний каталог запропонованих товарів оновлюється дуже швидко, з’являються цікаві пропозиції для дітей різного віку: від новонароджених до школярів. Власникам магазинів завдяки вправному менеджменту вдається утримувати високу планку досягнень та довіри покупців. А ще "Непоседа" - це міцний та дружній колектив однодумців, об’єднаних ідеєю – працювати ефективно та самовіддано, на гарний результат і задля задоволення потреб клієнтів.

"У напруженому бізнесовому графіку досить складно знайти вільний час, адже робота відбирає і сили, і емоції. Але ми попри всі труднощі намагаємося його знаходити. З родиною дуже любимо збиратися разом і виїжджати за межі міста, а іноді - й за межі країни. Усім без виключення потрібне перезавантаження: і дорослим, аби навести лад у себе всередині, і дітям, аби отримати вибух емоцій. Я також знаходжу задоволення у приготуванні різних смаколиків та облаштуванні нашої оселі. Книги також рятують від буденності. З роками я навчилася більш чітко розставляти пріоритети у своєму житті аби не втратити дорогоцінних моментів, щирих емоцій та незабутніх почуттів заради яких і треба жити".

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн