клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Мелітополь: сторінками інтеркультурного путівника

15.11.2019

Мелітополь завжди відрізнявся своєю полікультурністю, багатонаціональністю, тим, що його мешканці, а це представники більш ніж 100 національностей, завжди знаходили і знаходять спільну мову, товаришують, ходять одне до одного у гості та навіть створюють мішані родини. У Мелітополі відбулася презентація інтеркультурного довідника у рамках проекту «Український букет народів». Його місія – об’єднати людей у єдиному культурному та творчому просторі, де панує повага та взаєморозуміння.

Перший в Україні інтеркультурний путівник було створено молодіжною організацією «СТАН» у 2017 році. Потім були путівники Дрогобичем, Кременчуком, Лисичанськом і ось, нарешті, з’явився путівник і Мелітополем. Видання мають на меті показати не тільки етнічне різноманіття міст-учасників проекту, а й акцентувати увагу на інших параметрах: соціальному статусі, ґендері, професіях, поглядах та культурі.

На сторінках путівника Мелітополем (завантажити pdf, 42.2 Мб) є такі теми:

  1. Чому ми говоримо про різноманіття
  2. Мапа просторів різноманіття
  3. Жителі Мелітополя про місця зустрічі різних людей
  4. Мелітополь: історія добросусідства
  5. «На свята ми разом танцювали хайтарму»
  6. «Говоримо про історію народів нашого краю»
  7. Історії життя поруч
  8. «Моє рідне місто було мені чужим, а Мелітополь близьким став відразу». Розмова з Оленою Євсеєнко
  9. «У нас однакова червона кров». Розмова з Міневер Ідрісовою.

На сторінках путівника зазначені найвідоміші місця Мелітополя, що мають свою історію та своїх героїв. Також у путівнику є розповіді мелітопольців, їхні спогади про минуле та сьогоднення нашого міста. Іще багато різної та пізнавальної інформації, яку із задоволенням прочитають і нинішні мешканці міста, і ті, хто давно поїхав з Мелітополя, адже мала Батьківщина залишається у серці назавжди, не зважаючи на те, де людина знаходиться у конкретну мить свого життя.

Проект «Український букет народів» втілено молодіжною організацією «СТАН» у партнерстві з благодійною організацією «Благодійний фонд “MLT Museum PLUS”» (Мелітополь) та організаціями міст-учасників.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн