клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Любителям полунички

12.06.2020

Сезон солодкої та смачної полуниці у самому розпалі. На ринках пропонують ягоди великі та маленькі, яскраво-червоні або темні, наче буряк, солодкі або кислуваті. Тож, кожен може вибрати полуницю собі до смаку. А якщо знати, скільки корисного є у цій ягоді, то взагалі нею можна харчуватися цілодобово та протягом усього сезону.

Полуниця для серця

Завдяки високому вмісту саліцилової кислоти, полуниця розріджує кров та запобігає утворенню згустків, завдяки чому зменшується навантаження на серце. Калій та поліфеноли покращують роботу судин, не дозволяючи холестерину всмоктуватися в кров.

Полуниця від раку

Елагова кислота зупиняє мутацію ракових клітин, пригнічує пухлинні процеси, допомагає боротися з вільними радикалами.

Полуниця від стресу

Фолієва кислота, яка є в полуниці, блокує підвищення рівня гомоцистеїну. Він знижує синтез серотаніну, який відповідає за гарний настрій. Вчені рекомендують вживати мінімум 150 грамів полуниці на день, аби відчути її антистресовий ефект.

Полуниця для зубів

Завдяки високій концентрації вітаміну C, полуниця ефективно руйнує зубний наліт, який є причиною непривабливого жовтого кольору зубів. Тож, якщо їсти полуницю якнайчастіше, то білосніжна посмішка буде забезпечена.

Полуниця та алергія

У цьому випадку варто розрізняти алергію на полуницю та атопічний дерматит. Алергія на полуницю є приблизно у 6-8% дітей та у 9% дорослих. Алергія спричиняє почервоніння та біль язика, губ, слизової рота або біль в животі. Алергія небезпечна тим, що алерген може викликати анафілактичний шок. Вміст алергену в полуниці не залежить від того, вирощували її у теплиці чи на городі.

Атопічний дерматит — це хронічне запальне висипання на шкірі, яке з’являються в дитинстві. Спричинити атопічний дерматит можуть грибки, бактерії, сухе повітря, стрес чи харчові продукти. У дітей до 5 років атопічний дерматит найчастіше провокують продукти, а в дорослих — те, що ми вдихаємо. Від 20 до 60% людей з атопічним дерматитом мають ті чи інші харчові алергії, в тому числі — на полуницю. В цьому разі слід не просто уникати ягід, а звернутися до лікаря щодо лікування та запобігання проявам дерматиту. Лише якщо виявиться, що тригером дерматиту є полуниця, тоді потрібно від неї відмовитися.

Вітамінна бомба

Вісім ягід полуниці містять більше вітаміну С, аніж один цілий апельсин зі шкіркою. Полуниця багата на калій та магній, каротин, марганець, селен, тощо. Ягоди також містять фізетин, що стимулює роботу мозку.

Полуниця для шкіри

Ягоди вважають еліксиром краси і молодості. Зокрема мідь, що міститься у них, стимулює вироблення колагену. Окрім цього, у полуниці багато фруктових кислот, які прискорюють оновлення клітин шкіри. Натуральні косметичні маски, приготовані на основі полуниці, відбілюють шкіру, роблять її еластичною, допомагають позбутися від прищів.

Натуральна віагра

У її насінні багато цинку, що підсилює сексуальне збудження і нормалізує рівень гормону тестостерону. Її витончений аромат допомагає розкрити чуттєвість та посилити статевий потяг між чоловіком і жінкою.

Окрім цього, полуниця покращує пам'ять та зір, допомагає тримати фігуру у порядку, нормалізує рівень цукру у крові, гальмує запальні процеси та деякі біохімічні реакції, пов’язані з алергією. Також полуниця має діуретичний та послаблюючий ефект, має жовчогінну дію, покращує травлення, сприяє виробленню дофаміну – гормону радості.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн