клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Лікування алкоголізму методом кодування

21.12.2021

Алкогольні напої руйнують життя людини. З невеликої дози формується психічна залежність і розвивається важка хвороба. Оскільки усі люди різні, швидкість формування залежності теж різна. Методи, які обирають лікарі, відрізняються у кожному конкретному випадку.

Кодування за допомогою вшивання ампули

Існує багато видів кодування, які допомагають зупинити хворобу. Терапія за допомогою вшивання – це ключова допомога пацієнтам, налаштованим на результат. Вшивання ампули повинні проводити досвідчені лікарі для того, щоб попередити усі ризики для здоров’я пацієнтів. Якщо ви бажаєте отримати підшивку від алкоголю: https://nc-newlife.com/ua/koduvannya-vid-alkogolizmu переходьте за посиланням.

Лікування алкоголизму

Лікарі Центру Реабілітації Наркоманів (наркозалежних) та алкозалежних «Нове життя» NewLife проведуть повний комплекс обстеження для того, щоб визначити препарат та потрібну дозу для лікування у вашому випадку. Цей метод можна застосовувати на різних етапах хвороби, але як і всяка медикаментозна терапія, він має побічну дію та протипоказання.

Зміст цього методу полягає у тому, що під шкіру підшивається ампула з речовиною, що перешкоджає дії алкоголю на організм. Це робиться найчастіше в області живота, стегна або лопатки. Дія препарату починається тоді, коли ліки потрапляють у кров. Якщо людина випиває, у кров також потрапляє алкоголь і виникають негативні симптоми у вигляді гострого алкогольного отруєння. Без медичної допомоги це може призвести до серцевої та ниркової недостатності.

Кодування не можна призначати у тому разі, коли алкогольна хвороба досягла важкої стадії. У цьому випадку усі органи та системи не працюють належним чином, тому є великий ризик розвитку ускладнень. Також кодування з підшиванням не рекомендують у тому випадку, коли є:

  • епілепсія;
  • порушення ендокринної системи та цукровий діабет;
  • підвищена чутливість до медикаментозних препаратів, які планують підшивати;
  • різні інфекційні хвороби;
  • злоякісні пухлини;
  • хвороби нирок у важкій формі;
  • серцево-судинні розлади;
  • інсульти та інфаркти в анамнезі.

Ціна на кодування залежить від декількох факторів. Це вид препарату, його доза та потреба у додаткових послугах, наприклад, вихід із запою. Також лікарі пропонують отримати психологічну допомогу для пацієнта та його родини. Це допоможе зрозуміти причини хвороби та протидіяти негативним впливам навколишнього середовища для того, щоб попередити рецидиви.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн