клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

Помочь Вооружённым Силам Украины!

Ссылка для переводов
Блог компании iClub

Купуємо металопластикові вікна: поради щодо правильного вибору

21.09.2022

Вибирати металопластикові вікна для квартири або для комерційного приміщення можна за багатьма критеріями. Чи не найважливіший з них для більшості користувачів – ціна. Тому нерідко при виборі зупиняються на дешевших, хоча й не завжди якісних варіантах.

Окно

У багатьох випадках такі придбання не виправдані, адже потребуватимуть повторних інвестицій у ремонт чи відновлення роботи вікон вже за декілька сезонів. Разом з тим, вибрати якісне металопластикове вікно не так і складно. Для цього просто варто придивитись до параметрів та якісних показників.

Спеціалісти компанії «Стандарт Вікна» допоможуть з вибором актуального для конкретного приміщення вікна. Компанія має власну виробничу базу, а також майстрів, які змонтують всю віконну систему або упорядкують балкон, лоджію, відкриту терасу. Всі роботи можуть проводитись у тривалу і безвідсоткову розстрочку.

Від чого залежить вартість вікон

Найважливіша складова вартості – якість склопакета. Він коштує понад 50% ціни всієї металопластикової конструкції. Тому, якщо скло має не тільки функцію захисту, але й корисні додаткові функції, тоді це є цінним активом для власника приміщення:

  • заповнення простору між склом інертним газом, що підвищує енергозберігаючий потенціал;
  • кількість скляних поверхонь – чим їх більше, тим тепліша віконна система, адже має більше теплоізолюючих проміжків;
  • наявність шарів світло- і тепловідбиття, що поліпшує енергоефективність вікна на десятки відсотків.

Скло може також мати тонування, що дозволяє не користуватись шторами та іншими елементами оздоблення інтер’єру, які роблять вікно «важчим» і менш зручним для користування.

Кількість камер профілю і його товщина

Кількість камер у профілі вікна – важливий показник надійності, міцності та якості віконної системи. Зазвичай наявність трьох камер вже вказує на достатню ефективність конструкції. Потужні енергоощадні багатокамерні конструкції мають від 4 до 6 і більше камер профілю. Така їх кількість збільшує повітряні проміжки і тому поліпшує звуко-, теплоізоляційні та конструктивні особливості вікна: тепла буде більше, витрат на опалення – менше.

Ще один важливий показник – товщина стінок профілю. Мінімальна товщина армування – 1,5 мм. Це важливо для збереження міцності та теплової ефективності.

Якісна фурнітура

Якщо є бажання мати віконну систему, яка працюватиме щоденно з відкриттям/закриттям стулок в горизонтальному чи вертикальному напрямку, – потрібна фурнітура, яка матиме підвищену міцність. Однак, якщо її немає, то провести швидку заміну можна за годину-дві. Компанія «Стандарт Вікна» пропонує лише якісну фурнітуру австрійського виробника Масо та німецького – Siegenia.

Врахувати всі ці моменти і придбати якісне вікно нескладно. Але не менш важливо правильно встановити і зробити відповідну теплову ізоляцію вже під час монтажу віконної системи, яка прослужить десятки років без зауважень та вартісних ремонтів.

0 комментариев

Украина онлайн