клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу
Блог компании iClub

Купатися неможна заборонити

18.05.2020

У вирішенні цієї дилеми чиновники поставили крапку, а у даному конкретному випадку, кому у правильному місці, давши дозвіл на відкриття цьогорічного пляжного сезону. І це, незважаючи на карантин. 18 травня про це повідомив головний санітарний лікар України. Він повідомив про те, що співробітники міністерства охорони здоров’я провели консультації з інститутом епідеміології та інфекційних захворювань. Вчені підтвердили той факт, що морська сіль разом з ультрафіолетовим випромінюванням знищує збудника коронавірусної інфекції. «Не зважаючи на те, що у прісній воді інфекційний збудник має змогу вижити, підхопити коронавірус буде вкрай складно, - повідомив головний санітарний лікар України. - Це стає можливим лише за умови тісного контакту з людиною-переносником захворювання». У міністерстві розробили низку застережливих заходів щодо тих, хто і як буде відвідувати пляжі. Отже, правила наступні:

  • Не можна відвідувати пляжні зони людям з групи ризику (старше за 60 років, тим, хто має хронічні захворювання);
  • Потрібно дотримуватися безпечної дистанції з іншими людьми (не менш, аніж 2 метри);
  • Необхідно виконувати правила особистої гігієни (мити руки, кашляти або чхати у одноразову серветку або ліктьовий згин);
  • Працівники пляжів мають носити медичні маски, особливо коли необхідно допомогти людям у забезпеченні комфортного та безпечного відпочинку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн