клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

ZooMag – улюблений магазин чотирилапих

21.07.2020
ЗООМАГ

ZooMag – це місце, де ви можете знайти абсолютно усі товари для своїх хатніх улюбенців: смаколики, аксесуари, іграшки, ліки, тощо.

Щороку домашні улюбленці та їхні господарі ведуть боротьбу з блохами та кліщами. Зараз методи та засоби для їхнього виведення стали більш вдосконаленими. Господарі собак та котів у останній час віддають перевагу їстівним жувальним пігулками від бліх и клещів BRAVECTO («Бравекто"). Це пігулка, яку собака з’їдає із задоволенням і при цьому вона є досить ефективною. Лише одна пігулка забезпечує захист собаки від бліх та кліщів за 4 голини на 12 тижнів.

таблетки1

ZооМаг – це завжди великий асортимент кормів для собак. Спробуйте купити декілька різних і нехай ваш улюбленець обере той, що йому до смаку.

корм (1)

корм (2)

корм (3)

І великим, і маленьким песикам завжди до душі припадають дента-іграшки. Вони виготовлені з нетоксичного матеріалу, пружні та безшумні, допомагають собаці полірувати зуби та масажувати ясна, цуценятам полегшують процес прорізування зубів, цими іграшками дуже зручно грати і вдома, і на вулиці.

игрушка

Прийшов час попіклуватися про те, аби замінити туалет для свого котика. У ZooMag у наявності є великий вибір глибоких туалетів для котів, з бортиками, різних форм та розмірів.

Завітайте до ZooMag і оберіть те, що вам і вашим улюбленцям потрібно. Або просто зробіть їм подарунок без привода. Вони безумовно зрадіють.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн