клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

ЙОГА-ДЕНЬ у перший день весни

27.02.2020
ЙОГА-ДЕНЬ у перший день весни

Друзі, ви вже відчуваєте, що у повітрі пахне весною? Так-так, це майже невловимий, ніжний запах оновлення та змін! Цієї неділі, у перший день весни, Йога – студія «ІНЬ-ЯН» запрошує провести разом ЙОГА-ДЕНЬ у ТЕРЕМКУ!

Як завжди у програмі ЙОГА-ДНЯ захоплюючі майстер-класи від наших викладачів, чаювання зі смаколиками, можливість зробити ще один крок назустріч своєму істинному Я!

Об 11-00 Галина Чернуха проведе майстер-клас – енергетичну практику «Гаятрі-комплекс. Вітаємо Духовне Сонце». Під час практики ви дізнаєтеся чому Гаятрі-мантра настільки популярна в усьому світі і чому настільки сильно відчувається прилив енергії під час виконання Гаятрі-комплексу.

У перерві, з 12-20, ми будемо пити чай, тож, візьміть із собою ВЕЛИКУ ЧАШКУ! (мы же не будемо бруднити простір пластиковим посудом).

О 13-20 Валентина Капканець запрошує на нову зустріч з прекрасним! Цього разу ми будемо акриловими фарбами на тканині малювати перші весняні квіти, а також дізнаємося як саме можна прикрасити свої речі і зробити унікальний подарунок за допомогою пензлів та фарб.

О 15-30 розпочнеться практика Кундаліні Йоги с Оленою Сонних.

О 16-45 стартує майстер-клас з Петром Хлистовим «Як зняти м’язові затиски, привести до ладу тіло і повернути психічну рівновагу». На занятті відбуватиметься пропрацювання 7-ми основних тілесних затисків, які напряму пов’язані з нашим психічним станом. З собою візьміть хустинку.

Зустрічай весну разом з нами! Проведи ЙОГА-ДЕНЬ у ТЕРЕМКУ у колі однодумців! Створімо простір Любові, частинку якої кожен зможе взяти собі!

Ом Шанті!

Оплата: донейшн.

Кожен може відвідати або ті практики, що цікавлять, або залишитися на увесь день.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн