клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Відкриття будівельного супермаркету «Фундамент»

17.10.2019
Відкриття будівельного супермаркету «Фундамент»

Це те, на що ви давно чекали! Це місце, де можна придбати абсолютно усе для ремонту, будівництва та оздоблення квартири, будинку або офісу: від цвяха до меблів, від лампочки до ванни. Це – перший надсучасний будівельний супермаркет «Фундамент», у якому є усе те, без чого не можливий жоден ремонт. Ми йшли до цього довго і ось нарешті відкрилися.

Шостий у Мелітополі магазин мережі вражає не лише сучасним дизайном: на площі у 2 тисячі м2, на двох просторих поверхах розташовані тисячі найрізноманітніших товарів, а отже, відтепер ви зможете без проблем втілити у життя безмежне море своїх ідей.

Приходьте, обирайте, купуйте! Інструменти ручні та електричні, лінолеум та інші види покриття на підлогу, двері, усе для водопроводу, каналізації та водоочищення. Для ванних кімнат є плитка, водонагрівачі та душові кабіни, меблі та ванни. Для зовнішніх робіт - сухі будівельні суміші, товари для утеплення, гіпсокартон, плитка. Є також господарські товари та побутова хімія, сучасна техніка, електротовари, товари для будинку та саду, лаки та фарби. «Фундамент» був і залишається лідером з колористики, тож у нас працює ательє колеровки фарби.

Безпечність товарів та професійне обслуговування, комфорт та зручність для клієнтів – це наші гарантії. Ми, як і завжди, відповідаємо за високу якість усіх товарів та матеріалів, їхню екологічність та довговічність. Увага до клієнтів та усіх замовлень – наша конкурентна перевага. У супермаркеті працює віп-відділ для клієнтів. Чекаємо на вас і вже готові виконати ваші замовлення.

м. Мелітополь, вул. Героїв Сталінграду, 2

Якщо ремонт чи будівництво - перший будівельний супермаркет «ФУНДАМЕНТ» завжди поруч!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн