клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

ВЕСІЛЬНИЙ каталог – перший у Мелітополі

11.06.2020
ВЕСІЛЬНИЙ каталог – перший у Мелітополі

Цьогорічні весілля запам’ятаються молодятам, адже подібних церемоній розпису ще не було, і навряд чи будуть. Ті, хто вже розписався, згадують особливості церемонії і готуються до того, аби відсвяткувати цю подію. Ті, хто тільки мріє відвідати РАЦС, мають можливість більш докладно підготуватися до Дня народження своєї сім’ї.

Задля того, аби полегшити майбутнім нареченим процес планування та пошуку виконавців весільних послуг, редакція каталогу ВЕСЬ МЕЛІТОПОЛЬ ОНЛАЙН вперше випустила і презентує ВЕСІЛЬНИЙ каталог https://iclub.in.ua/wp-content/uploads/2018/03/Svadebnyiy-zhurnal-pechat-1.pdf. На його сторінках ми зібрали усю корисну інформацію, яка стосується підготовки та планування найкращого весілля від А до Я. Тож, для вас у каталозі:

  • кращі салони з вишуканими сукнями, костюмами та білизною
  • флористичні салони та студії
  • пропозиції щодо фото- та відеозйомки
  • послуги майстрів салонів краси, манікюру та візажистів
  • поради ювелірного експерта
  • корисна інформація щодо весільних традицій
  • рекомендації щодо весілля за кордоном, романтичних подорожей та медового місяця.

Ми знаємо, як складно готуватися до весілля, коли голова іде обертом, коли не знаєш з чого розпочати процес. З ВЕСІЛЬНИМ каталогом ви полегшите собі завдання. Скористайтеся нашими порадами та зверніть увагу на думки експертів. Гортайте сторінки каталогу, обирайте найкращі та найвигідніші пропозиції і нехай ваше весілля пройде на найвищому рівні, саме так, як ви бажаєте.

Вже наступного тижня шукайте безкоштовний ВЕСІЛЬНИЙ каталог у Мелітопольському РАЦСі та у різних закладах Мелітополя. Поки наклад знаходиться у друку, читайте електронну версію каталогу за посиланням https://iclub.in.ua/wp-content/uploads/2018/03/Svadebnyiy-zhurnal-pechat-1.pdf

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн