клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Туманне охолодження на літньому майданчику

21.06.2019
Новость от: "Пан и Пани" кафе
Туманне охолодження на літньому майданчику

Неймовірна прохолода в самий спекотний и виснажливий день в ресторані «Пан і Пані»! Ви зможете знаходиться не в приміщенні, а на свіжому повітрі, не відчуваючи літньої спеки, завдяки системі туманного охолодження у нашому кафе.

Система туманного охолодження є унікальним сучасним рішенням зниження температури оточуючого середовища на відкритих територіях в спекотну пору року, це по суті кондиціонер на вулиці. Ця система використовується для охолодження літніх майданчиків кафе і ресторанів. Туманне охолодження приведе у захват навіть найбільш вимогливих клієнтів закладу. Система забезпечить комфортне перебування відвідувачів на свіжому повітрі в сильну жару.

Головним чином, системи туманного охолодження використовують для охолодження. Також за допомогою цього обладнання відбувається зволоження повітря, усунення пилу, неприємних запахів та алергенів.

Система туманного охолодження в ресторані «Пан і Пані» – це ваш особливий комфорт! Ми чекаємо дорогих гостей, і працюємо, щоб ви добре відпочивали!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн