клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

"Сучасна онкомаммологія, онкопластична та реконструктивна хірургія раку молочної залози" в клініці "ЛІСОД"

15.11.2016
avitsenna011

Лікар мамолог, гінеколог-ендокринолог медичного центру "Авіценна" Семенюта Олександр пройшов курси підвищення кваліфікації і стажування за темою: "Реконструктивна, пластична хірургія і реабілітація пацієнток з пухлинами молочних залоз", який проводився на базі Ізраїльської Лікарні "ЛІСОД" (Лікарня сучасної онкологічної допомоги).

Ці курси геть змінили моє ставлення до діагностики та лікування хвороб молочної залози. Але, на жаль, більшість лікарів "маммологів" до цієї пори продовжують призначати всілякі "фуфломіцини", та "гімнопатію" при мастопатії, а лікарі "онкомамологи" продовжують калічити груди при пухлинах молочної залози. Невже так тяжко навчитись правильно діагностувати, адекватно лікувати та бережливо оперувати? Не тяжко. Треба лише мати бажання.

LISOD logo

В ЛІСОД, як і в сучасній світовій практиці, давно відмовилися від операції, що калічить – повного видалення молочної залози (що ще, на жаль, має місце в багатьох наших онкологічних лікарнях), і проводять оперативне лікування з максимальним можливим збереженням тканини молочної залози (видаляють тільки уражену пухлиною частину) з наступною пластикою і збереженням форми жіночих грудей. Часто на пам'ять про пухлини жінці  залишаються тільки невеликі рубці.
Сучасний онкопластичний мамологічний напрямок в онкології можливий тільки за умови точної діагностики розмірів і біологічної характеристики пухлини молочної залози, стану пахвових лімфовузлів і завдяки злагодженій роботі команди маммологов, онкологів (хіміотерапевтів і радіологів) та реабілітологів. Результатом такої роботи є лікування жінки з максимальним збереженням естетичного вигляду жіночих грудей.

Ми брали активну участь в онкологічних маммологічних консиліумах, завдання яких – складання індивідуального плану лікування захворювань молочної залози у конкретних пацієнток з урахуванням всебічного обстеження і думки провідних фахівців (онкологів, радіологів, хіміотерапевтів і хірургів-маммологов), з подальшим суворим дотриманням затвердженого плану.

Пройти повну діагностику в Мелітополі кожна жінка може в медичному центрі "Авіценна"УЗД молочних залоз, маммографія і повний онкологічний скрінінг допоможуть своєчасно виявити захворювання і не допустити ускладнень. Бережіть себе!

Украина онлайн