клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Speak English вже у новому році!

26.12.2019
Speak English вже у новому році!

Англійська сьогодні – це не данина моді, це необхідність, адже спілкуючись англійською можна і фільми дивитися у оригіналі, і спілкуватися у подорожах, і друзів нових знайти. А ще англійська – це перспектива знайти більш престижну роботу і не лише у своїй країні. Тож, серед ваших планів на наступний рік має обов’язково бути вивчення англійської (якщо не знаєте), або вдосконалення (на випадок, коли підзабули).

Компанія NLE пропонує вам негайно записатися на курси з вивчення англійської мови. Існують два типи груп для дорослих. http://nle.ltd.ua/ml_adults

1. "ПОЧАТКОВА" - для тих, хто прогулював заняття в школі взагалі не розуміє англійської до середнього рівня В1 (Intermediate).

2. "ПРОСУНУТА" - для тих, хто англійську розуміє, але не може швидко відповідати до вільного рівня В2 (Upper Intermediate).

Кожна з цих груп у свою чергу також ділиться на:

  • "ОСНОВНУ" (з тривалістю курсу 7 тижнів) –для тих, хто цінує свій час і втомився вивчати іноземну мову роками, і хто розуміє, що репетитори гроші беруть, але знання дають або повільно, або неякісно. І також ця група для тих, хто прагне якомога швидше розпочати застосовувати на практиці отримання знання та навички.
  • "РОЗШИРЕНУ" (курс триває 3,5 місяці - 15 тижнів) – для тих, хто дуже зайнятий і фізично не може відвідувати «основні» групи NLE, а може виділяти на вивчення мови 2-3 дні на тиждень.

Компанія NLE запрошує на курси усіх бажаючих віком від 16 до 55 років.

Пам’ятайте, що опанувати іноземну мову можна у бідь-якому віці, головне, аби ви мали стійку мотивацію, і ось тоді у навчанні не буде жодних перешкод.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн