клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Смаколики для улюбленців

13.02.2020
Смаколики для улюбленців

Домашні улюбленці, що з’являються у наших будинках, одразу набувають статусу членів родини. А це означає, що ми повинні піклуватися про них належним чином, доглядати, годувати, тощо. Хто б не оселився у нашому будинку, він вимагатиме спеціального харчування.

Наразі йдеться про гризунів: хом’ячків, шиншил, кроликів та морських свинок. Окрім спеціального раціону харчування, ці маленькі пухнастики потребують і смаколиків, що можуть використовуватися у якості винагороди чи то за гарну поведінку, чи за виконання трюків.

Магазини ZooMag раді запропонувати для ваших гризунів смачні та поживні колоски-погризушки. Це особливий вид харчування зі збалансованим вмістом рослинних протеїнів, вуглеводів та жирів, які забезпечують розвиток та ідеальне функціонування внутрішніх органів та систем організму, додають енергії хатньому улюбленцю. До складу колосків входить суміш зерен, насіння та фруктів. Такий корм не лише смакуватиме вашому гризуну, але й позитивно впливатиме на стан його здоров’я, покращуватиме імунітет та травлення.

Колоски-погризушки можна придбати у магазинах ZooMag за адресами: вул. Героїв України, 49, вул. Грушевського, 19 (біля АТБ на Центральному ринку, а також у магазині «Зоологія» на пр-т Б. Хмельницького, 10 (ТЦ «Фокстрот»).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн