клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Шлюб відкладається, але не скасовується

25.03.2020
Шлюб відкладається, але не скасовується

Карантин, пов'язаний з поширенням вірусу COVID-19, зламав геть усі плани в усьому світі. До подій такого масштабу не можна бути готовим заздалегідь. Глобальна економіка переживає глибоку кризу, усі галузі та бізнес – усе завмерло і рахує збитки.

Нажаль, введений карантин обумовив роботу цілої низки закладів, і зокрема, РАЦСу. Молоді пари, що мали намір розписатися у березні-квітні, навряд чи це зможуть зробити. Шлюби наразі не реєструються, заяви на укладання шлюбу також подати неможливо, навіть онлайн. Усе буде залежати від того, наскільки буде подовжено карантин. В Україні 25 березня його продовжили до 24 квітня.

Ось що з цього приводу каже начальник Мелітопольського відділу РАЦС Світлана Рудакова. «Зараз у Мелітополі ситуація виглядає наступним чином: ми реєструємо шлюби усіх, хто подавав заяву до 13 березня. У урочистій церемонії укладання шлюбу мають брати участь до 10 осіб, це разом з ведучим. Є дві-три пари, які відмовилися від урочистого розпису. Приходять, безумовно, усі у масках, як того вимагають карантинні заходи. Он-лайн заяви на реєстрацію шлюбу на сайті Міністерства юстиції поки що також не приймаються, адже молодятам треба за два-три дні до нас прийти особисто аби поставити свій підпис. А у нас карантин. Хочу зазначити, що жодних ексцесів у Мелітополі не було, усі з розумінням ставляться до ситуації, розуміючи, що здоров’я наразі головніше».

Відомі мелітопольські ведучі кажуть, що, дійсно, дехто, хто мав забронювати собі ведення весілля, переносять дати урочистих подій. Олександр Сорокін, Карина Моложон та Влад Зеленський говорять про те, що їм повідомляють про перенесення весіль з березня-квітня на травень, літні та осінні місяці. Скасування не було. Ресторани також пропонують молодятам перенесення дат святкування весіль.

Коронавірус, високосний рік, Великий піст (до 19 квітня). Ті, хто вирішив одружитися у 2020 році, вважають, що це усе – просто співпадіння. Те, що урочиста подія переноситься, - привід для молодят ще раз усе гарно обміркувати, продумати. Головне – не піддаватися паніці і вірити у найкраще.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн