клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Семінар «Гармонія з відзнакою»

22.05.2019
Семінар «Гармонія з відзнакою»

Мабуть, розмови на тему відносин Ч-Ж - найсуперечливіші. Купа думок, суперечок і «а я вважаю інакше». Однак помилки, які роблять люди, як правило, одні й ті ж. Яка причина? Дивись ... Коли тобі потрібно навчитися їздити на машині - ти займаєшся з інструктором. Коли тобі потрібно накачати біцепс - ти займаєшся з тренером в спортзалі.

Для того, щоб вміти робити що-небудь дійсно добре - необхідно цьому вчитися. А то, що люди роблять зазвичай - питають поради у друзів-знайомих, чий результат у відносинах не набагато краще.

Чомусь, коли ламається пральна машина, люди одразу ж викликають майстра, але коли відбувається щось незрозуміле в стосунках - думають, що самі розберуться, хоча дуже мала кількість людей цьому дійсно вчилися. Можна вважати, що ти і сам(-а) не раз і не два замислювався(-лась) про те, що єдине, чого іноді не вистачає - трохи навичок, умінь і знань, як саме потрібно сказати, зробити, вчинити в тій чи іншій ситуації, щоб людина зробила те, що тобі потрібно. Вже коли ти все одно "співвідноситися" з протилежною статтю, має сенс навчитися це робити. Та так, щоб без сліз, депресій, образ, заниженої самооцінки і всього того, до чого веде відсутність інструментів впливу, заполучення бажаного і вибудовування тривалих здорових відносин. Загалом, приходь і дізнайся дещо з життя хлопчики-дівчатка.

Програма семінару:

Субота (25.05):

Блок 1. Алгоритм закохування в себе будь-якого

 • 7 пунктів, без яких ніяк.
 • Визначення своєї цінності на ринку або «хто тут сама "звєздата (або "звєздатий")"?». Як зробити так, щоб тебе хотіли всі?
 • Відповідь на питання «чи правда можна закохати в себе будь-кого?». Чи треба закохувати в себе будь-якого або когось конкретного?
 • Методи прив'язування і утримання (без мотузок і батареї). Конкретні приклади.

Блок 2. Типажі

"Ху из ху" на ринку. Типажі чоловічі, жіночі та загальні. Який типаж в собі розвивати, а який - придушити. Конкретні приклади.

Неділя (26.05):

Блок 3. Ефективне дресирування. Технології впливу. Робота з конфліктами.

 • Як роздобути бажане від людини? (Шоколадку, мармеладку, брілліантку) Конкретні приклади.
 • Як зробити так, щоб йому хотілося для тебе щось зробити (викинути ялинку, подарувати що-небудь, дістати палець з носа)? Конкретні приклади.
 • Як зробити так, щоб обом було кльово, добре, смачно, і щоб люди поводилися так, як ніби людина людині друг, а не Ощадбанк.

Блок 4. Зради

 • Стримуючі і сприяючі чинники.
 • Як знизити ймовірність зради.

Можливі доповнення (за запитом): ревнивець, відносини з одруженими, зрада, відносини з дітьми, розбір ситуації «Чому він так чинить?», скандали, профілактика скандалів.

І багато іншого. А також питання з місць, які спікер буде сконцентровано ігнорувати.

Хто веде

 • Alex - автор двох телеграм-каналів про розвиток і бізнес з загальною кількістю читачів 66 000: ttps://t.me/IHannibal & https://t.me/usaBlog
 • провідний «просунутої» розмовної групи на курсах англійської New Life Experience
 • один із небагатьох спікерів, який відповідає за базар і це видно по відношенню до твоїх грошей

Таки шо, до речі, по грошах?

 • 700 грн за предоплатою або по 600 кожному, якщо вас двоє-троє-четверо-шестеро
 • 800 грн в день семінару (або 700, якщо вас декілька)

Гарантую повернення грошей на першу вимогу без задавання питань в разі, якщо тобі не сподобалося. Але тільки в перші 2,5 години. Це добрі 25% інформації і цього цілком достатньо для того, щоб визначитися, чи викликає спікер довіру, цікаво чи те, що він розповідає і хочеться залишитися до кінця другого дня.

Ти нічим не ризикуєш, в крайньому випадку забереш гроші. А не забереш - досидить до кінця і буде тобі щастя, буде тобі круто.

Розкажи всім, кому вважаєш що це треба. Кому не треба теж повідом. Тому що виявиться, що таки було треба.
Куди дзвонити / писати з питаннями та уточненнями
Telegram: + 38-097-499-59-01
Instagram: i.hannibal

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн