клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Рятівна прохолода для хатніх улюбленців

14.07.2020

У час, коли за вікном спека, усі намагаються охолодитися. І якщо людині це зробити простіше, то тваринам доводиться несолодко. Хатні улюбленці намагаються знайти тінь та прилягти на підлогу, шукаючи найвіддаленіші куточки. Вони висувають язик, починають швидко дихати – це ознаки того, що їм потрібне щось прохолодне.

Ідеальним виходом з цієї ситуації та реальним порятунком буде килимок, що охолоджує. У магазині Зоомаг у широкому асортименті є килимки різних кольорів та розмірів. Вони ідеально підійдуть у машину, їх можна використовувати і вдома, і брати із собою у подорожі.

Принцип роботи такого килимка доволі простий: всередині є спеціальний гель, який починає «працювати» одразу після того, як песик або кішка сідає на нього чи лягає. Тваринка відчуває ефект прохолоди, який знижує температуру її тіла.

Магазин Зоомаг

Такі килимки не потрібно під’єднувати до електромережі, або класти до холодильника чи холодної води. Зазвичай килимки випускають у двох розмірах: для великих тварин та для маленьких. Килимки можна складати, їх зручно брати із собою у подорож, на пляж, тощо. Але пам’ятайте, що від прямих сонячних променів килимок не захищає, тож про це доведеться подбати вам.

Магазин Зоомаг2

Якщо у вас немає такого килимка, придбайте його у магазині «Зоомаг» і нехай ваші котики та песики почуваються добре у літню спеку.

Охлаждающие коврики

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн