клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Ресторану «Пан і Пані» - 20 років!

03.03.2020
Новость от: "Пан и Пани" кафе
Ресторану «Пан і Пані» - 20 років!

Бути номером один, справжнім лідером у своїй галузі непросто, але втриматися на лідерських позиціях ще складніше. Любов до своєї справи і до людей, відповідальність, порядок та контроль в усьому – ось запорука успіху, довіри клієнтів та багаторічної успішної праці.

Ресторан «Пан і Пані» днями відсвяткував 20 років своєї роботи. За цей час ресторан під керівництвом власників Олени та Олександра Рудченків подарував вишуканий смак страв та гарний настрій сотням тисяч нових та старих своїх гостей. Роки йдуть, а мелітопольці кожного дня продовжують обирати своїм фаворитом ресторан «Пан і Пані».

Власники ресторану слідкують за останніми тенденціями і напрямками у ресторанному бізнесі, відвідують форуми, семінари та зустрічі. У ресторані змінився інтер’єр, з’явилися яскраві кольорові акценти. Але незмінними залишилися відданість своїй справі, повага до гостей та неперевершений смак страв. Вже відшуміли у «Пан і Пані» Новий Рік, Різдво, День святого Валентина та 20-ти річний ювілей, але попереду іще багато нових зустрічей, нової музики, нових смаків.

Співвласниця ресторану Олена Рудченко написала у соцмережі: «У 20-річчя ресторану «Пан і Пані» хочу висловити вдячність своєму улюбленому колективу! Я не знаю, за що мені випало таке щастя – зібрати поруч таких відданих своїй справі людей. Родина «Пан і Пані» живе одними ідеями, цінностями та розумінням того, що наше завдання – родити людей щасливими!».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн