клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Ресторан у стилі Америки 30-х років: незабаром відкриття

22.10.2019
Ресторан у стилі 30-х років: незабаром відкриття

Вишуканий інтер’єр бенкетного залу, темні благородні відтінки, шкіра та дзеркала, приглушене світло та легка музика. В уяві одразу з’являються кадри з фільмів про Америку 30-х років минулого століття, про гангстерів, про шик та блиск вечірок з веселими гостями, про шикарних жінок та елегантних чоловіків.

Тематичні кафе та ресторани завжди користуються особливою популярністю у відвідувачів. Якщо ви цінуєте дух свободи, розкошів та нестримного життя, то вам неодмінно треба буде завітати до нового розважального закладу. Оригінальний і стильний інтер’єр розробила та спроектувала дизайн-студія "ART-BURO". Ви зробите перший крок і одразу поринете у надзвичайний світ елегантності, відтворений дизайнерами, перенесетеся у атмосферу Америки 30-х років минулого століття. Надзвичайно цікавий декор закладу нікого не залишить байдужим. Це місце оцінять прихильники шикарних вечірок, любителі кальянів, гарних смачних страв та красивої музики.

Спеціалісти-дизайнери студії "ART-BURO" зробили ставку на оригінальність та витончений стиль, приділили увагу кожній деталі, яка майстерно вписана у загальний декор. У бенкетній залі на стінах присутня імітація цегляної кладки, на стінах – чорно-білі фото. На гостей чекають м’які шкіряні та велюрові дивани та крісла, дерев’яні столи. Якщо вас двоє, вам запропонують розташуватися у окремих затишних кутках, де можна усамітнитися. Окрема зона відпочинку є біля бару.

Отже, ви заінтриговані і сповнені рішучості замовити столик? Але, поки що не поспішайте. Адже доведеться зачекати, але не довго. Дизайнери та власники поки тримають інтригу, тож, назва цього місця та його розташування - у секреті. Єдине, що відомо, так це те, що відкриється заклад напередодні Нового року. Будьте готові поринути у вишукану атмосферу та відчути увесь спектр емоцій та смаків!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн