клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Психологічні канікули з Оленою Титаренко

07.11.2018
Психологические каникулы с Еленой Титаренко

Олена Титаренко започаткувала новий проект - регулярні виїзні зимові психологічні канікули в січні, які будуть проходити у різних країнах світу. На цей раз буде чарівна та неповторна Греція. Ця країна зачаровує стабільністю та неспішністю. Греки не люблять поспішати, тому створюється враження, що вони насолоджуються кожною миттю. Це дає можливість сповільнитись та відчути справжній смак життя.

Афіни в січні - це ніяких черг на вході в музеї, ніяких натовпів у визначних пам'ятках. Температура повітря вдень 12 - 14 С. Дещо підвищена вологість. Погода сприяє тривалим прогулянкам на свіжому повітрі. Як у вересні - жовтні у нас, може часом хлинути дощик, іноді бувають похмурі дні. Але холодних вітрів, вогкості і морозу в Афінах не буває. Як раз взимку настає сезон цитрусів - грейпфрути, мандарини, апельсини.

Греция

Ні окремий тренінг, ні окрема подорож не дають того ефекту як психологічна подорож. Саме вона допомагає вчитися у самого життя, розуміти себе через свої враження і відчуття від того, що відбувається навколо. Можна побачити на чому фокусується свідомість, знайти свої ресурси і отримати одкровення.

Подорож запускає в нас процес змін, допомагає вирватися із заціпеніння та застою. Вониі загострюють наші почуття, роблять відчуття більш яскравими, розширюють «репертуар» нашої особистості. Ми відкриваємо в собі нові сили та можливості. При цьому група учасників, сама по собі, несе терапевтичний ефект. Професійний психологічний супровід забезпечує якість ваших змін. Крім того, в учасників часто знаходяться способи вирішення проблем, відбувається виявлення справжніх цілей і цінностей в житті, поліпшується самопочуття і настрій, вони знаходять нових друзів.
Про що будуть тренінги? Про що будемо говорити на групі?

 • Про якість життя.
 • Про те як прожити своє, а не чуже життя.
 • Про щастя, радість і задоволення та як я з цим обходжуся.
 • Про нові повороти в житті, зміни.
 • Про нові можливості (внутрішні, зовнішні, матеріальні) тощо.

Все буде однаково корисно і зрозуміло як новачку, так і тим, хто має досвід участі в тренінгах, виїзних інтенсивах, особистої терапії і т.д.
Тренер: Олена Титаренко, тренер Запорізької філії Київського Гештальт Університету, Тренер Арт-терапевтичної асоціації України. Сертифікований гештальт-терапевт. Кризовий терапевт. Сертифікований арт-терапевт. Старший викладач кафедри психології МДПУ ім. Б. Хмельницького.
Наша подорож включає в себе:

 • відпочинок в чудовому місці з найчистішим повітрям і чудовою природою;
 • групову психотерапію;
 • ландшафтний тренінг;
 • екскурсії (в Афінах - Акрополь і Парфенон, руїни храму Зевса, Мис Суніон і Храм Посейдона, Пірей, Плаку і Монастираки, Агору, відвідати монастирі Метеори, викупатися в цілющих джерелах (оплачуються окремо);
 • піші прогулянки за бажанням.

Афины

Дати: з 16 по 24 січня 2019 року (8 днів / 7 ночей)

Готель знаходиться в передмісті Афін. Поруч море і природа. До центру Афін можна дістатися на автобусі в межах 1 - 1,5 євро.
Вартість поїздки 650 євро + 100 євро оргвнесок
У вартість входить:

 • переліт з багажем;
 • трансфер;
 • страховка;
 • проживання;
 • харчування (сніданки та вечері шведський стіл);
 • виліт з Києва.

Огрвнесок включає в себе 3 дні групової психотерапії і оргвитрати. Екскурсії на вибір за бажанням організовано або самостійно. Все демократично. Час на групову роботу буде гнучким та зручним, щоб була можливість поєднати приємне з корисним.
Кількість учасників обмежена.
Питання по організації поїздки: Шевчук Оксана, турагентство «Світ подорожей», тел. 097-19-15-086
Психологічний супровід (групова психотерапія) Титаренко Олена, тел. 067-493-67-50
Якщо ви готові їхати з нами, необхідно внести передплату 300 євро до 15 листопада.
Після можлива зміна ціни (виходячи з вартості авіаквитків на даний період).

Психологічні канікули - це відпочинок зі змістом! Це вихід на абсолютно новий рівень усвідомлення себе і своїх можливостей! Ви отримаєте море позитиву, прозрінь, відкриттів, вражень, емоцій, переживань та чудесних спогадів. Зробіть своє життя якісніше і інвестуйте правильно!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн