клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Просте, ефективне та безпечне омолодження рук від «АртМедіка»

04.07.2019
Просте, ефективне та безпечне омолодження рук від «АртМедіка»

Наші руки – важлива складова зовнішнього вигляду. Вони можуть багато розказати про їх володаря, його спосіб життя, відношенні до себе, звичках. Гарні, доглянуті руки дозволяють нам завжди зберігати впевненість у собі. Саме руки видають перші ознаки старіння і часто стають найбільш проблемною зоною. Шкіра на руках не така щільна, як на обличчі, постійно піддається шкідливому впливу сонячного проміння, і тому більш схильна до раннього старіння, тому видає справжній вік людини.

Останні досягнення у сфері естетичної медицини дозволяють закамуфлювати виступаючі вени, сухожилля і повернути гладеньку, красиву шкіру та молодість рукам. Радієс – ліфтинговий філлер, який відновлює об’єм тильної частини кисті, що робить вени і сухожилля менш помітними, ідеально розгладжує навіть глибокі зморшки, відновлює структуру шкіри. Унікальна, інноваційна і безпечна формула містить гелеву основу та мікросфери гідроксиапатиту кальцію (CaHA), який стимулює вироблення колагену в шкірі и дозволяє досягти як негайного результату, так і корекції.

Лікування відносно безболісне, при бажанні можна застосувати анестетик. У більшості пацієнтів ефект триває від 12 місяців і довше. Вік пацієнтів не обмежений.

Ми запрошуємо вас в Центр естетичної медицини «АртМедіка», який знаходиться за адресою: м. Мелітополь, вул. Шмідта, 4. Телефони 42-94-63; 067-908-66-44; 067-804-23-93.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн