клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Прийом веде дитячий кардіолог

13.01.2020
Прийом веде дитячий кардіолог

За даними статистики, кожного року в Україні народжується до 6 тисяч дітей з вродженими вадами серця. Переважна більшість з них вимагає хірургічного втручання. Слідкувати за серцем дитини треба, починаючи від самого її народження. Цим займається дитячий кардіолог. На нього покладена важлива місія, а саме – якомога більш рання діагностика серцевих вад у дитини.

Дитячий кардіолог зазвичай прослуховує серце за допомогою фонендоскопа і робить електрокардіограму для того, щоб мати першу уяву про стан серцево-судинної системи дитини. Якщо є підозри на серйозні вади, призначається повне комплексне діагностичне обстеження. Дитячий кардіолог «веде» таку дитину від народження і до 18 років.

Лариса Соловйова, дитячий кардіолог у м. Мелітополь. Вона веде прийом маленьких пацієнтів у «зеленій» поліклініці за адресою: вул. Івана Алексеєва, 7, каб. 314.

Можна зробити попередній запис за телефоном: 067-681-92-50

Коштує прийом разом зі зняттям електрокардіограми - 300 грн.

Не втрачайте часу, якщо відчуваєте, що ваша дитина може мати вади серця, звертайтеся до лікаря, отримуйте призначення і гідне лікування. Цим ви врятуєте життя своєму малюкові.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн