клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Правильна постава - запорука здоров’я дитини! (курс корекції зі знижкою у 50%)

03.12.2019

Центр здоров’я спини «Кипарис-М» пропонує спеціальний курс корекції постави, який знімає больові симптоми у дітей та дорослих, дозволяє збалансувати фізичні навантаження, відновлює нормальний сон і знімає синдром хронічної втоми.

З’ясувати, чи є у вашої дитини сколіоз, можна за наступними ознаками:

  • несиметричне положення лопаток і плечей;
  • опущене або висунуте вперед підборіддя;
  • відведений назад таз;
  • нерівномірне положення опущених уздовж тіла рук.

Ці зміни можуть помітити навіть батьки, якщо будуть звертати увагу на спину дитини, ходу, ступінь зносу підошв взуття. Якщо Ви побачили ці особливості у поставі, терміново звертайтеся за консультацією до спеціалістів Центру здоров’я спини «Кипарис-М». Тільки своєчасне вжиття відповідних заходів здатне прискорити процес відновлення балансу розвитку хребта. У Центрі «Кипарис-М» використовується комплексна методика, яка без болю і за короткий термін часу дозволяє повернути дитині правильну поставу, виправити сколіоз і у дітей, і у дорослих. Кожна індивідуальна програма складається спеціалістом Центру під час консультації.

Зверніть увагу на те, що не виправлений в дитинстві сколіоз може негативно вплинути на якість усього подальшого життя. Не відкладайте лікування дитини, адже чим довше ви не звертатимете уваги на дитячий сколіоз, тим складніше його буде виправити. Скористайтеся спеціальною пропозицією до Новорічних свят - звертайтеся до Центру здоров’я спини «Кипарис-М» у грудні і отримайте курс у 25 занять зі знижкою 50%!

Записатися можна за телефоном: 098-66-02-310

Центр здоров'я спини «Кипарис-М» знаходиться за адресою: вул. 8 Березня, 2, другий поверх (спорткомплекс Terra Sport).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн