клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Омолодження шкіри в салоні краси Elle

25.01.2019
Новость от: Салон красоты "Elle"
Элос-омоложение в салоне Elle Мелитополь

Кожна жінка мріє залишатися вродливою та молодою якомога довше. На жаль, роки нещадно руйнують жіночу красу – зморшки, обвисла шкіра, пегментні плями тощо. Проте сучасні технології дозволяють боротися зі старінням. Ефективним методом є Elos-омолодження, а саме Elos-ліфтинг, що роблять у салоні краси Elle м.Мелітополь.

Елос-ліфтинг – це поєднаний вплив світлової та радіохвильової енергії. Завдяки глибокому контрольованому прогріванню тканин шкіра стає щільною та  пружною, поліпшується контур обличчя, зменшується вираженість зморшок. Результат видно вже через 3-5 процедури.

Елос-омолодження - безопераційна підтяжка шкіри обличчя, грудей тощо. Методика не тільки надає ліфтинговий ефект, але і позбавляє від таких дефектів шкіри як купероз, вугрі, пігментні плями, шрами, судинні зірочки, зморшки і багато іншого.

До речі, у салоні Elle таку процедуру виконує лікар вищої категорії, головний врач Центру сучасної естетичної медицини & «Студія тіла» (м. Дніпро) Белянушкін Віктор, що спеціально приїжджає до Мелітополя 1 раз на місяць. Процедуру проводять на сучасному обладнанні ізраїльського виробництва.

Графік приїзду лікаря можна дізнатися у профілі Instagram.

Тож запрошуємо вас на сучасні процедури омолодження до салону краси Elle за адресою: вул. Шмідта, 2.

Телефон: 098-258-86-15

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн