клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Новорічні веселощі разом з Fly Kids

07.12.2018
праздники с Флай кидс

До Нового року залишилось трохи менше місяця, а тому кожен намагається запропонувати якомога більше веселощів для дітей та їх батьків. Так, розважальний центр Fly Kids підготував для своїх маленьких клієнтів та їх батьків багато цікавого:

  • Gel Amo та Fly Kids  знову проводять розіграш. Аби прийняти в ньому участь, слід купити морозиво та зробити будь-яке замовлення на суму 300 грн. та отримати лотерейний білет. Чим більше таких білетів, тим більше шансів на перемогу. Розіграш відбудеться 21 грудня 2018 р. о 18.00

Розыгрыш от Gel Amo

  • з'явилися нові герої Лялька Лол та Блейдери, які пропонують нові цікаві розважальні програми для дівчаток та хлопців. Костюми аніматорів дуже яскраві та повністю співпадають з улюбленими героями

Аниматоры во Флай кидс

  • новорічні ранки у центрі "Флай кідс" будуть проходити у період з 15 грудня 2018 р. по 10 січня 2019 р. Веселитися з дітьми будуть Дід Мороз, Лялька Лол та ігрок бейблейда Вальт Аой. Коджна дитина отримає новорічний подарунок від розважального центру.  Вартість новорічного ранка складає 70 грн.

Новогодние утренники

  • свято Святого Миколая буде проходити 19 грудня 2018 р. о 17.00. На дітей чакає: квест, конкурс на кращий новорічний костюм, майстер-клас та зимова дискотека. На свято слід попередньо записатися на касі.

День Святого Николая во Флай кидс Мелитополь

  • зимовий табір розпочинає свою роботу у "Флай кідс" з початком шкільних канікул, тож зайняті роботою батьки зможуть приводити дітей до розважального центру, де вони весело та цікаво проводять весь день, а ввечері повертаються задоволені додому.  Графік роботи табору з 10.00 до 18.00. Дітей чекають: безлімітні розваги, ігри з аніматорами, трьохразове харчування.

зимний лагерь во Флай кидс Мелитополь

  • якщо вашій дитині є бажання спробувати себе у ролі кухаря або йому набридли звичайні дитячі ігри, то розважальний центр Fly Kids може запропонувати кулінарні майстер-класи, де діти разом з аніматорами готують різні смаколики (піццу, гамбургер, печиво або суші). Також такі майстер-класи можна замовити на День народження або інше свято.

кулинарные мастер-классы во Флай кидс Мелитополь

  • виїздна новорічна програма з Дідом Морозом та Снігуронькою. Свято може прийти до кожного!

выездная новогодняя программа

Вибирайте, які веселощі вам подобаються більше, та приходьте до розважального центру, де панують веселощі та гарний настрій!

Чекаємо на вас за адресою: вул. Інтеркультурна, 79

Телефон: 067-409-57-57

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн