клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Новинки чоловічої косметики в Barbershop Vovk

28.01.2019
Чоловіча косметика в Бврбершоп

Барбершоп Vovk постійно розвивається та розширює свій арсенал новою чоловічою косметикою відомих брендів!

Бренд Proraso відомий без перебільшення на весь світ завдяки професійній косметиці виключно для чоловіків. В асортименті Proraso зібрані кращі засоби по догляду за бородою, вусами і зачіскою. Якість і багаторічний досвід Proraso знайшли широкий відгук у покупців і професійних Барбер в багатьох країнах, що зробило цей бренд номером 1 в догляді за волоссям для справжніх чоловіків.

Догляд для чоловіків
The Bluebeards Revenge - це британський бренд, який випускає спеціальні засоби для догляду за пишною і грубою бородою. Спеціалізація торгової марки - саме жорстка щетина, яка хоч і виглядає мужньо та брутально,  але все ж вимагає регулярного догляду.

Scissor Hands - український бренд, який займається виробництвом продуктів для чоловічого грумінгу. Вони роблять ставку на майстерність виконання і якість компонентів, при цьому їх продукція доступна широкому колу покупців. Хочемо зазначити, що в продукції Scissor Hands використовуються тільки натуральні інгредієнти.

Продукти для чоловічого гумінгу

Американський бренд Elegance Plus з'явився на ринку продукції для чоловіків відносно недавно і поступово вийшов на світовий рівень. Зараз бренд виробляє товари для чоловіків, які продаються в усьому світі: косметика до/після та для гоління, скраби для обличчя, засоби для догляду за бородою та волоссям.

У Барбершопе Вовк ви можете протестувати чоловічу професійну косметику та підібрати її для себе або на подарунок. Досвідчені Барбери підкажуть, що підходить саме для тебе!

Чекаємо на вас за адресою: пр. 50-річчя Перемоги, 40

Телефон: 068-788-90-88

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн