клуб твоих интересов и выгодных предложений

Предложить новость
Добавить афишу
Предложить новость
Добавить афишу

События и новости

Місто в один клік з додатком Мelitopol Smart City

30.10.2019
Місто в один клік з додатком Мelitopol Smart City

29 жовтня відбулася презентація міського мобільного додатку для усіх мешканців Мелітополя та його гостей. Відтепер відшукати інформацію про життя міста та функціонування його об’єктів стало набагато простіше. Додаток інформує користувачів про актуальні новини, вміщує афіши та анонси заходів, об’яви та оголошення.

Melitopol Smart City має широкий функціонал: переходячи по меню, ви можете подивитися міський довідник, записатися на прийом до спеціалістів виконавчого комітету Мелітопольської міської ради та до лікаря, здійснити запис дитини у дитячий садок та школу, надати запити до органів місцевого самоврядування, а також, що дуже зручно, передати показники лічильників води, електроенергії та газу. Є також афіша, інформація про акції та знижки, номери виклику таксі, тощо. Мелітопольці, користуючись цим додатком, можуть повідомити про проблеми свого мікрорайону, двору, будинку через сервіс «Відкрите місто».

Поки Melitopol Smart City працює у тестовому режимі, інформація додаватиметься протягом двох місяців. Завантажити додаток можна через сервіс Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=ltd.sender.mymlt&hl=ru).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Украина онлайн